22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Tuby tekturowe z zatyczkami

Tuby kartonowe i zatyczki do tub tekturowych


Mapy, wykresy czy plakaty to wyjątkowo delikatne przedmioty, które mogą szybko ulec zniszczeniu (np. zgnieceniu) podczas transportu lub w trakcie przechowywania. Aby nie doszło do uszkodzeń, powinny być odpowiednio zabezpieczone, zwinięte. Idealnym rozwiązaniem będą kartonowe tuby z zatyczkami, dostępne w ofercie RAJA.

Jak wyglądają tuby z zatyczkami?


Tuby z zatyczkami wykonane są z grubej tektury. Trwały i wytrzymały materiał gwarantuje dobrą ochronę zawartości. Plastikowe zatyczki do tub jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo. Niepozorne elementy z tworzywa sztucznego zapewniają bardzo dobrą ochronę dokumentów przed zgnieceniem, zgubieniem. Zatyczki są ściśle dopasowane do tuby – istnieje małe prawdopodobieństwo, że wypadną. Niektórzy jednak decydują się – dla większego bezpieczeństwa – zakleić je taśmą klejącą.

Co można zapakować do tuby z zatyczkami?


Kartonowe tuby z zatyczkami przeznaczone są przede wszystkim do wysyłki plakatów, wykresów, map, grafik – wszystkich papierowych przedmiotów, które można zwinąć w rolkę. Idealnie sprawdzą się przy wysyłce długich dokumentów o cylindrycznym kształcie.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa