22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Koperty z okienkiem

Wytrzymałe koperty z okienkiem od RAJA


Niemal każdy z nas szuka ułatwień w wielu dziedzinach. Dotyczy to również codziennej wysyłki listów. Coraz większą popularność zdobywają koperty z okienkiem. Owo przezroczyste okienko ułatwia i przyspiesza adresowanie kopert.

W RAJA można odnaleźć samoprzylepne i samoklejące koperty z okienkiem. Sprzedawane są w paczkach, najczęściej po 1000 sztuk lub w innych konfiguracjach dopasowanych do potrzeb klienta.

Zastosowanie kopert z okienkiem – co warto wiedzieć?


Charakterystyczne okienko w kopertach z okienkiem jest umieszczone w standardowym miejscu. Ma również klasyczne wymiary, adekwatne do wszystkich typów kopert. Okienko stanowi duże ułatwienie przy adresowaniu kopert.

Dane odbiorcy można nadrukować na papierze i umieścić wewnątrz koperty z okienkiem (po wcześniejszym złożeniu dokumentu). Szukając dobrych kopert firmowych, warto zwrócić uwagę na charakterystykę i wykonanie okienka (im solidniejsze i wytrzymalsze, tym lepiej).

Klasyczne koperty z okienkiem RAJA – co je wyróżnia?


Koperty z okienkiem są stworzone z białego papieru. Ich wnętrze jest zazwyczaj szare. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że koperty będzie można używać do niemal każdego rodzaju korespondencji. Dobrą oznaką jest obecność paska samoklejącego, który ułatwia zaklejenie koperty i jednocześnie doskonale zabezpiecza zawartość.

Okienko w kopertach z okienkiem – czy jest potrzebne?

Okienko adresowe – jako jeden z najbardziej charakterystycznych elementów kopert z okienkiem – może mieć różną wielkość i styl. Owe parametry zależą od formatu koperty. Jak to wygląda w praktyce? Do koperty C4 przyporządkowane jest okienko o rozmiarach 55x90 mm. Koperty C5, C6, DL (najpopularniejsze, podstawowe) mają okienka 45x90 mm.

Najlepsze koperty z okienkiem w jednym miejscu – zamów online w RAJA!


Koperty z okienkiem są wykorzystywane w firmach i biurach. Obecność okienek adresowych jest bardzo cenna – pracownicy biurowi nie muszą już naklejać etykiet adresowych lub ręcznie wpisywać adresów, co stanowi wielką oszczędność czasu.

Niektórzy producenci umożliwiają wprowadzenie na koperty z okienkiem logotypów danej firmy. Istnieje także możliwość zmiany koloru koperty – tak, by wpasowywały się w identyfikację wizualną przedsiębiorstwa.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa