22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Opakowania kartonowe długie

Opakowania kartonowe długie


Dla firm, które często wysyłają produkty o nietypowej długości, które należy odpowiednio zabezpieczyć na czas transportu, np. przed złamaniami, proponujemy opakowania kartonowe długie Raja®, które są wykonane z wyjątkowo wytrzymałej i odpornej tektury. Nasza oferta obejmuje opakowania kartonowe długie w różnych wersjach – te mogą być owalne, a także kwadratowe. Warto też dodać, że aktualnie dostępnych jest 5 wariantów opakowań tekturowych, które wyróżniają się takimi cechami, jak:
  • łatwe i szybkie zamykanie poprzez mocny pasek klejący,
  • stabilna konstrukcja, która pozwala na automatyczną obsługę opakowań w urzędach pocztowych,
  • wysoki poziom wytrzymałości – mocna konstrukcja wykonana z tektury falistej 3-warstwowej,
  • opakowanie nadające się do recyklingu.

Jeśli chodzi o opakowania kartonowe długie, warto też dodać, iż te występują w wersjach teleskopowych, które z łatwością dopasujesz do gabarytów wysyłanego lub archiwizowanego towaru.

Opakowania kartonowe długie Raja® – ile kosztują i jakie są dostępne rozmiary?


Oferta Raja®, która obejmuje opakowania kartonowe długie, jest skierowana głównie do przedsiębiorców – nawet tych, którzy potrzebują tego typu kartonowych wyrobów w hurtowych ilościach. Możesz je kupić w różnych rozmiarach i cenach, gdzie najtańsze opakowania to wydatek na poziomie kilku złotych za sztukę. Warto zaznaczyć, że im większe zamówienie złożysz na opakowania kartonowe długie, tym atrakcyjniejszą cenę zakupu uzyskasz.

W kwestii zastosowania opakowań kartonowych długich z oferty Raja®, możesz przeznaczyć je do archiwizacji i wysyłki takich materiałów, jak: plakaty, obrazy, wielkogabarytowe produkty marketingowe, wyroby stalowe, aluminiowe i PCV, np. profile dla branży budowlanej i wykończeniowej. Można śmiało powiedzieć, że opakowania kartonowe długie mają zastosowanie w wielu branżach handlu. Wybierając te z oferty Raja®, możesz nie tylko zaoszczędzić sporo firmowego budżetu, ale także zaopatrzyć się w wyjątkowo wytrzymałe i wygodne opakowania kartonowe długie.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa