22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Eko koperty papierowe

Koperty papierowe eko dla firm i nie tylko


W RAJA mamy szeroki asortyment ekologicznych kopert papierowych, które wpisują się w aktualne trendy związane proekologicznym podejściem do prowadzenia działalności gospodarczej. Dostępne eko koperty papierowe to produkt wykonany z recyklingowanych surowców. Dzięki temu nie ma żadnego ryzyka, że wykorzystywanie papierowych kopert np. do wysyłki towaru drobnicowego zanieczyszcza w jakikolwiek sposób środowisko naturalne.

Dlaczego nasze eko koperty papierowe? Sprawdź, zanim zamówisz!


Ekologiczne koperty papierowe RAJA to produkt dostosowany do potrzeb praktycznie każdego przedsiębiorstwa. Działasz w branży handlowej, e-commerce, logistyce albo administracji biurowej? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! To koperty ekologiczne wykonane w 100% z biodegradowalnego papieru.

Decydując się na nasze ekologiczne koperty papierowe, zyskujesz:
  • wysoką jakość materiałów operacyjnych,
  • możliwość wysyłki towarów i dokumentów w ekologicznych opakowaniach,
  • rozsądną cenę zakupu – także w ilościach hurtowych,
  • wiele formatów kopert ekologicznych z papieru do wyboru,
  • dwa kolory do wyboru: biały lub brązowy.

W RAJA dbamy o to, aby proponować klientom wyłącznie najlepsze produkty, które przyczynią się nie tylko do rozwoju przedsiębiorstwa, ale także do ochrony środowiska naturalnego.

Wzmacniane, przyjazne środowisku i wielofunkcyjne – koperty ekologiczne z papieru od RAJA


Tekturowe koperty ekologiczne wykonane z recyklingowanego papieru to produkt dedykowany do wysyłki książek, płyt CD i DVD, a także niewielkich produktów drobnicowych. Mamy w ofercie eko koperty papierowe ze wzmocnieniami, samoprzylepnym paskiem ułatwiającym zamykanie koperty, a także wersje z okienkiem, które są idealne do wysyłki firmowej korespondencji.

Dbamy o to, aby materiały operacyjne były ekologiczne i nadawały się do recyklingu. Koperty eko papierowe są dostępne w różnych formatach. Wersje z brązowego papieru kraft możesz zamówić w formacie C5, B5 i wielu innych – do wyboru. Wyróżniki naszych eko kopert papierowych to:
  • łatwe i szybkie samoprzylepne zamknięcie z dodatkowym paskiem ochronnym,
  • wykonanie z ekologicznego papieru recyklingowanego,
  • wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie wilgoci,
  • pełne bezpieczeństwo wysyłki firmowej dokumentacji,
  • lekkość, która pozwala na optymalizację kosztów wysyłki kurierem.

Koperty wykonane z włókien pierwotnych lub papieru kraft to strzał w dziesiątkę wtedy, kiedy chcesz prowadzić swoją działalność zgodnie ze środowiskiem naturalnym. Użycie eko kopert papierowych przyczynia się do zmniejszenia emisji spalin, optymalizacji kosztów wysyłki w firmie, a także zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska odpadami produkowanymi w związku z realizowaniem wysyłki dokumentów lub towarów.

Najlepsze koperty ekologiczne papierowe – zamów online w RAJA!


Nie czekaj i złóż hurtowe zamówienie online w naszej hurtowni internetowej. Możesz wybrać dowolny format, kolor i przeznaczenie eko kopert papierowych. Dopasuj materiał operacyjny do swoich potrzeb i zacznij prowadzić działalność tak, aby chronić środowisko naturalne.

12 prod.
Sortuj: Trafność: największa