22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Koperty DL

Koperty DL


Biurowa korespondencja musi dotrzeć do swojego adresata – nie ma innej opcji. Wysyłce podlegają najczęściej bardzo ważne dokumenty, które nie mogą ulec zniszczeniu. Pracownicy biurowi mogą wykorzystać specjalne firmowe koperty DL, dostępne w ofercie RAJA. Używa się je do korespondencji handlowej, wysyłania faktur i listów. Koperty DL stanowią gwarancję wygodnej, bezpiecznej, eleganckiej korespondencji.

Jak wyglądają koperty DL?


Każda koperta DL jest wyposażona w pasek samoprzylepny, który usprawnia pakowanie i wysyłkę. Ów element chroni także zawartość przed nieoczekiwanym otwarciem. Charakterystyczne okienko ułatwia adresowanie kopert DL. Stanowią one bardzo bezpieczny sposób na wysyłanie pism urzędowych, faktur i innych istotnych dokumentów biurowych. W ofercie RAJA dostępne są: białe koperty DL samoklejące bez okienka, koperty z okienkiem oraz samoprzylepne koperty białe biurowe. Koperty biurowe przeznaczone są do ręcznej wysyłki listów. Mają klejący pasek, którego zaklejenie daje gwarancję trwałego zabezpieczenia zawartości. Wszystkie koperty w RAJA są sprzedawane w paczkach.

Koperty DL a profesjonalizm firmy – jak to się łączy?


Pracownicy biurowi powinni zaopatrzyć się w różne typy kopert DL – tak, aby były optymalnie dopasowane do rodzaju i wymiarów korespondencji. Warto zwrócić uwagę nie tylko na formaty, ale i gramaturę, jakość papieru, sposób wykończenia. Dobry wygląd i trwałość koperty DL, w której zostanie przekazana dokumentacja firmowa, świadczy o profesjonalizmie danej firmy. Każde przedsiębiorstwo powinno zadbać o doskonałą prezencję w każdym aspekcie. Nawet tak niepozorne sytuacje, jak wybór koperty firmowej mogą znacząco poprawić wizerunek firmy na tle innych. Najlepszej jakości koperty DL cechują się gramaturą 80 g/m2. Są one estetyczne, wytrzymałe, nie wpływają na wagę dokumentów. Nie ulegają uszkodzeniom, zawsze trafiają do adresatów w nienaruszonym stanie. Są uniwersalne i ekonomiczne. Ich warstwa zewnętrzna zazwyczaj jest biała, natomiast wnętrze – szare.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa