22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Koperty papierowe

Najlepsze koperty papierowe dla firm w jednym miejscu


Codzienna wysyłka dokumentów i listów wymaga użycia odpowiednich opakowań. Oto mamy do czynienia z najpopularniejszym typem kopert – kopertami papierowymi. Nasze koperty papierowe są wykonane z brązowego, ekologicznego papieru kraft lub tradycyjnego białego papieru. W RAJA można znaleźć koperty papierowe o różnych formatach – najczęściej wybierane to B5, C4, C5.

Jak wyglądają koperty papierowe od RAJA?


W większości kopert papierowych znajduje się mechanizm zamykania samoklejącego lub samoprzylepnego (w postaci paska ochronnego) – dzięki niemu zaklejenie koperty odbędzie się szybko i sprawnie.

Koperty papierowe RAJA są bezpieczne, a także łatwo się zamykają (bez konieczności ręcznego klejenia).

Wysokiej jakości materiał, z którego zostały wykonane, nadaje im odporności na uszkodzenia mechaniczne (np. zagniecenia, przedzieranie). Ich właściwości są imponujące – tak lekki i niepozorny papierowy twór cechuje się niezwykłą wytrzymałością.

Gdzie wykorzystuje się koperty papierowe?


Koperty papierowe sprawdzą się przy codziennej wysyłce – zarówno w warunkach domowych, jak i biurowych. Można w nich przesyłać ważne dokumenty – umowy, pisma urzędowe, faktury, broszury, ankiety, formularze, projekty. Codzienna korespondencja to nie jedyna funkcja, jaką mogą pełnić koperty papierowe.

Często wykorzystuje się je w biurach do przetrzymywania ważnych dokumentów firmowych.

Koperty papierowe samoklejące z brązowego papieru kraft można użyć do wysyłki poufnych informacji biznesowych, np. umów i aneksów. Wyróżniają się jeszcze lepszą trwałością i wytrzymałością aniżeli białe koperty papierowe – wynika to m.in. z dużej gramatury 80-110 g/m2. Ryzyko przerwania ciągłości brązowych kopert jest minimalne.

Koperty papierowe RAJA a ekologia – postaw na jakość!


Jeśli starasz się dbać o ekologię w każdym aspekcie, koperty papierowe powinny Cię usatysfakcjonować – w szczególności te, które zostały wykonane z ekologicznego, brązowego papieru kraft.

To wyjątkowy materiał operacyjny, który wytwarza się ekologicznych surowców, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa