22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Torby foliowe z uchwytem

Torby foliowe z uchwytem


Torby foliowe z uchwytem to opakowania zrobione z elastycznej folii, które posiadają wyprofilowane, zintegrowane uchwyty. Dzięki temu stanowią praktyczne rozwiązanie do pakowania, przechowywania i transportowania wszelakich produktów. Dostępne na naszej stronie internetowej torby foliowe z uchwytem to odpowiedź na rozmaite potrzeby naszych biznesowych klientów, bez względu na skalę i charakter ich działalności.

Torby foliowe z uchwytem – charakterystyka, zastosowanie


Torby foliowe z uchwytem wykorzystywane są w wielu branżach, w tym m.in. w handlu detalicznym, e-commerce, dystrybucji, gastronomii czy przemyśle. Ułatwiają one klientom noszenie zakupów, a ponadto usprawniają pracę w magazynach czy sklepach, gdzie wykorzystywane są powszechnie do pakowania towarów. Torby tego rodzaju mogą mieć różne rozmiary, grubość folii i typ uchwytów, co pozwala dostosować je do specyficznych potrzeb każdej branży i firmy.

W praktyce torba foliowa z uchwytem stanowi bardzo wygodne i praktycznie opakowanie, które ułatwia zarówno klientom, jak i firmom oraz organizacjom codzienną logistykę, przechowywanie i prezentację produktów. Zrobione są z solidnych i wytrzymałych materiałów, dlatego gwarantują bezpieczny transport i dostarczanie rozmaitych produktów w nienaruszonym stanie.

Ekologia, komfort i funkcjonalność w jednym


Dostępne u nas torby foliowe cenione są m.in. za komfort i funkcjonalność. Wyposażone są w miękkie i szerokie zgrzewane uchwyty. Co więcej, zrobione są z folii polietylenowej o niskiej gęstości, która jest solidna i odporna na rozdarcia. Nasze torby foliowe z uchwytem są solidne i wyróżniają się świetnym stosunkiem jakości do ceny. To wszechstronne i niezawodne opakowania, które dostosowują się do potrzeb różnych branż i klientów.

Dbając o środowisko, torby producenta RAJA są też dostępne w wersji ekologicznej. Są przyjazne dla środowiska naturalnego naszej planety i spełniają wymogi firm, które dążą do zrównoważonego rozwoju. Stawiając na nasze torby foliowe z uchwytem, możesz być spokojnym o ich jakość i o zadowolenie swoich klientów – staną się niezastąpionym elementem w codziennym funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa.

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa