22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Torby papierowe na prezenty

Torby papierowe kraft


Obecnie można bez wahania uznać, że świadomość ekologiczna wśród ludzi jest coraz większa. Jednym z przejawów dbania o środowisko – choć w małym stopniu – jest wybór ekologicznych torebek i toreb papierowych aniżeli plastikowych reklamówek. Wśród asortymentu RAJA można odnaleźć takie produkty – zawsze wykonane ze specjalnego papieru kraft. Czym charakteryzują się torby papierowe kraft?

Czym charakteryzuje się papier kraft?


Papier pakowy kraft różni się od standardowego papieru. Jest docelowo przeznaczony do pakowania różnego rodzaju przedmiotów. Ma charakterystyczną brązową barwę (czasem białą). Powstaje z masy makulaturowej. Wykonane z niego produkty – torby papierowe kraft, etykiety, koperty – są w pełni przyjazne dla środowiska, biodegradowalne. To jednak niejedyna zaleta. Papier kraft wykazuje bardzo dużą wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne czy promieniowanie UV, elastyczność – nic dziwnego, że to ten materiał wybiera się do produkcji różnego rodzaju toreb papierowych kraft.

Jakie zastosowanie mają torby papierowe kraft?


Nie można zaprzeczyć, że torby papierowe kraft stanowią idealny nośnik reklamowy – w RAJA można nanieść na nie logo firmy czy inną powiązaną grafikę, napis. Eleganckie nadruki pomogą w identyfikacji danej marki. Czasem istnieje możliwość ich laminacji, powlekania, gumowania.

Torby papierowe kraft są wielokrotnego użytku. Nawet po wykorzystaniu można je zutylizować i dać im drugie życie. Coraz więcej sklepów (np. z odzieżą, elektroniką, drogerii, księgarni, cukierni, piekarni) stara się podążać za ekologicznymi trendami i stawia właśnie na ekologiczne torby papierowe kraft.

Zachwyca także ich różnorodność. Choć najczęściej spotykamy brązowe lub białe, tradycyjne torby papierowe kraft, nie brakuje także wersji kolorowych, laminowanych, z nadrukiem, z okienkiem, w stonowanych lub pastelowych kolorach. Tak duży wybór produktów jest również w ofercie RAJA.

Jakie torby papierowe kraft znajdziesz w RAJA?


Sklep RAJA stara się dbać o różnorodność swojej oferty. Nie inaczej jest z torbami papierowymi kraft – w różnych rodzajach, odcieniach. Klasyczna – brązowa, z uchwytem – spodoba się miłośnikom prostoty. Jest idealna do prezentacji i promocji produktów firmowych, a także elegancka, stabilna, bardzo pojemna, w dwóch formatach do wyboru.

Inna jej wersja ma dodatkowo przezroczyste okienko, przez które można dostrzec zawartość. Osoby, które potrzebują większych opakowań, nie zawiodą się – w RAJA jest również możliwość zakupu uniwersalnych, maxi toreb. Można przebierać między opakowaniami ze skręcanymi lub prostymi uchwytami.

Ciekawą alternatywę klasyki stanowią kolorowe torby papierowe kraft, ze skręcanymi uchwytami. Nadają się jako opakowania na podarunki i prezenty. Jako opakowania prezentowe sprawdzą się także eleganckie białe i brązowe torby papierowe kraft, również ze skręcanymi uchwytami. Te o klasycznym kolorze będą idealne do codziennych zastosowań, natomiast białe – jako personalizowane torby z nadrukiem.

Interesującą nowością są ekologiczne, ochronne i innowacyjne torby papierowe kraft lux (ozdobny, gładki papier kraft).

14 prod.
Sortuj: Trafność: największa