22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
4
Kontynuuj zakupy

Woreczki na biżuterię

Woreczki na biżuterię


Odpowiednio dobrana biżuteria to jeden z najpopularniejszych prezentów na różne okazje – od Bożego Narodzenia, po Dzień Kobiet, urodziny, rocznice. Każdy powód jest dobry, by wręczyć ukochanej osobie eleganckie ozdoby. Biżuteria kojarzy się zazwyczaj tylko z kobietami, co stanowi błędne myślenie – to nie tylko naszyjniki, bransoletki czy pierścionki. Biżuterię można przecież kupić również ukochanemu mężczyźnie, np. w postaci luksusowego zegarka, bransolety, sygnetu, nieśmiertelnika. Niezależnie od wyboru każda z kosztowności powinna zostać ulokowana w charakterystycznych woreczkach na biżuterię. Czym charakteryzują się takie niecodzienne opakowania?

Cechy materiałowych woreczków na biżuterię – czy mają przewagę nad pudełkami na biżuterię?


Przez wiele lat zakupioną biżuterię pakowano do ozdobnych, eleganckich pudełek. Szybko się jednak okazało, że te opakowania zajmują dość dużo miejsca i nie mieszczą się w wielu szkatułkach. Zadbano o alternatywę – woreczki na biżuterię. Materiałowe opakowania powstają najczęściej z organzy, satyny, weluru czy szyfonu. Dołączona jest do nich mała wstążeczka, którą można przewiązać pakunek, lub sznurek w ściągaczu.

Najważniejsze zalety materiałowych woreczków na biżuterię to elegancki wygląd, różne rozmiary (nawet bardzo niewielkie), elastyczność, mnogość barw. W takich opakowaniach zmieści się bezproblemowo biżuteria o nieregularnym kształcie i ostrych krawędziach. Małe i poręczne wersje pomieszczą pojedyncze elementy jubilerskie, np. pierścionki.

Większe woreczki na biżuterię mogą z kolei same stać się szkatułką. Nie zapominajmy również o doskonałych właściwościach, jakimi charakteryzują się te opakowania. Przewiewne woreczki na biżuterię zapewniają cyrkulację powietrza. Są bardzo miękkie, dzięki czemu stanowią świetną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, np. obiciem.

Wśród jubilerów krąży przekonanie, że materiałowe woreczki na biżuterię to szczególnie dobra opcja dla srebrnych dodatków i akcesoriów jubilerskich. Dlaczego? Miękkie opakowania mogą spowolnić proces czernienia. Wielu producentów daje możliwość personalizacji woreczków na biżuterię. Zainteresowane osoby mogą nie tylko wybrać preferowany materiał, z którego powstanie opakowanie, ale i kolor, dodatki czy grafikę.

Jakie typy woreczków na biżuterię znajdziesz w RAJA?


Kategoria „woreczki na biżuterię” w sklepie RAJA dopiero się rozrasta. Naszej firmie zależy na zaprezentowaniu przeróżnych opakowań na drobne elementy jubilerskie. Jednym ze sztandarowych produktów jest pudełko na biżuterię i akcesoria (w czterech wariantach).

Eleganckie opakowanie służy głównie do prezentacji naszyjników, drogich zegarków, kolczyków. Choć nie są to woreczki na biżuterię w znaczeniu ścisłym, mają podobne zastosowanie. Pudełko na biżuterię i akcesoria od RAJA można szybko zamknąć – wystarczy nacisnąć boki. Opakowania przyjeżdżają w płaskich paczkach. Muszą zostać złożone indywidualnie. Wykonane zostały ze sztywnego kartonu o gramaturze 300 g/m2, dostępne w kolorze białym lub czarnym.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa