22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Rafia

Rafia, rafia naturalna


Pakowanie przesyłek z prezentami w elegancki sposób to nie lada wyzwanie dla każdego magazyniera. Jeśli chcesz ułatwić pracę swoim pracownikom, koniecznie zainwestuj w rafię naturalną dostępną w ofercie RAJA. To produkt w 100% biodegradowalny, odporny na uszkodzenia i wykonany w pełni z włókien roślinnych. Jeśli prowadzisz swoją działalność zgodnie z zasadami ekologii, powinieneś mieć ten materiał do pakowania ozdobnych paczek.

Ten ekologiczny, trwały i elegancki materiał przypomina wyglądem włosy ozdobne, które świetnie prezentują się jako obwoluta dla kartonów ozdobnych. Pakując do wysyłki wino, alkohole lub prezenty dla współpracowników i kontrahentów, koniecznie wykorzystaj materiał, jakim jest rafia.

Czym jest rafia?


Rafia to strzępki włókniny ozdobnej, która jest produkowana najczęściej z palm tropikalnych. Wyjątkowo mocne włókna wewnętrzne powodują, że materiał jest odporny na rozerwania i uszkodzenia mechaniczne. Z tego surowca możesz stworzyć: opaski, sznurki, elementy do zawijania paczek, a nawet ozdobne gwiazdki i inne akcesoria dekoracyjne do przesyłek.

Rafia naturalna w ofercie RAJA – dlaczego warto z niej korzystać?


W naszej ofercie znajdziesz nie tylko rafię naturalną na zwoju do dowolnego wykorzystania np. obwiązywania paczek w formie kokardy. Proponujemy także kokardki ozdobne z efektem rafii, które dopełniają wyglądu ozdobnej paczki i sprawiają, że przesyłka wygląda wyjątkowo estetycznie. Warkocz z rafii jest materiałem, który warto wykorzystać przede wszystkim podczas wykorzystywania opakowań ozdobnych na towar. Z tym materiałem stworzysz niesamowicie wyglądające przesyłki, które tuż po otwarciu z kartonu ochronnego będą nakierowywać odbiorcę, że we wnętrzu paczki znajdują się prezenty.

Ekologiczna forma pakowania towarów to w dzisiejszych czasach trend, za którym podąża coraz więcej przedsiębiorców, szczególnie w e-commerce. Biodegradowalna rafia naturalna jest świetnym wyborem, chociażby ze względu na rozsądną cenę zakupu w RAJA, wysoki poziom wytrzymałości oraz wiele możliwości wykorzystania w praktyce.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa