(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
2
Kontynuuj zakupy

Taśmy pakowe papierowe

Poznaj nasze papierowe taśmy samoprzylepne do pakowania kartonów - taśmę papierową ekologiczną, zbrojoną lub wzmocnioną i pakuj szybko i wygodnie 💪

Taśma papierowa – ekologiczna alternatywa

Taśma klejąca papierowa nie dość, że jest ekologiczna, czyli w 100% przeznaczona do recyklingu, to dodatkowo jest także bardzo wytrzymała. Standardowa taśma jest zalecana do paczek o wadze do 20 kg. Jest także estetyczna (prawie niewidoczna na kartonowym opakowaniu) oraz elastyczna. Łatwo się jej używa. Skutecznie zamyka kartony – ma bardzo dobre właściwości klejące, gdyż przyczepia się natychmiast i na długo do tekturowej powierzchni. Jest również odporna na niskie temperatury i wilgoć. Nie ma zatem konieczności używania tradycyjnej plastikowej taśmy. Z powodzeniem można używać papierowej do pakowania paczek.

Papierowa taśma klejąca – rodzaje

W ofercie RAJA dostępne są 4 rodzaje takiej taśmy: taśma klejąca papierowa 70 g/m2 taśma samoprzylepna z papieru Kraft taśma z papieru Kraft wzmocniona taśma pakowa papierowa zbrojona.

Taśma pakowa papierowa zbrojona

Ten rodzaj taśmy klejącej papierowej jest bardzo wytrzymały na rozdarcia dzięki specjalnemu wzmocnieniu krzyżowym włóknem szklanym. Natychmiast i na długo przyczepia się do klejonej powierzchni. Jest podklejona kauczukiem syntetycznym. Stosuje się ją do dużych i ciężkich paczek o wadze do 75 kg, podczas gdy zwykłą taśmę papierową do opakowań o wadze do 20 kg, a wzmocnioną do 30 kg.

5 art.
Sortuj: Trafność: największa