22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Taśmy pakowe papierowe

Taśmy pakowe papierowe


Taśmy pakowe są nieodłącznym elementem procesu pakowania i transportu, odgrywając kluczową rolę w zabezpieczaniu i zamykaniu paczek oraz opakowań. Ich wszechstronne zastosowanie obejmuje wiele różnych branż i sektorów, od e-commerce i handlu detalicznego po przemysł produkcyjny oraz logistykę.

Taśmy pakowe papierowe RAJA cechują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Wyprodukowane z papieru kraft, są odporne na niskie temperatury, grube i wysoce elastyczne, co sprawia, że doskonale sprawdzają się nawet w trudnych warunkach transportu i przechowywania.

W ofercie RAJA znajdziesz szeroki wybór taśm pakowych dostosowanych do różnych potrzeb i wymagań Twojej działalności. Zapewniamy solidne i ekologiczne rozwiązania, które docenią również Twoi klienci. Zainwestuj w odpowiednie taśmy pakowe i zapewnij bezpieczeństwo Twoich przesyłek.

Do czego można wykorzystać taśmy pakowe?


Papierowe taśmy pakowe to nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale także wszechstronny produkt, który może być wykorzystywany w różnych obszarach działalności przedsiębiorstw. W jakim celu je wykorzystasz?
 • Zamykanie kartonów z towarem – papierowe taśmy pakowe doskonale sprawdzają się do zamykania kartonów i paczek zawierających różnorodne produkty. Dzięki swojej wytrzymałości i przyczepności skutecznie zabezpieczają zawartość paczki przed rozszczelnieniem czy uszkodzeniami w trakcie transportu.
 • Zabezpieczanie produktów papierową taśmą i folią z pęcherzykami powietrza – papierowe taśmy pakowe mogą być wykorzystywane do zabezpieczania produktów przed uszkodzeniami mechanicznymi. W połączeniu z folią z pęcherzykami powietrza tworzą skuteczne zabezpieczenie, chroniące delikatne i łamliwe przedmioty przed stłuczeniem i zgnieceniem w trakcie transportu.
 • Obklejanie zakrętek płynów do wysyłki – dodatkowym zastosowaniem papierowych taśm pakowych jest obklejanie zakrętek płynów do wysyłki. Taśma ta pełni rolę dodatkowego zabezpieczenia, chroniąc zawartość opakowania przed wyciekiem i rozlewaniem się płynów w trakcie transportu.
 • Oznaczanie i etykietowanie opakowań – papierowe taśmy pakowe mogą być również wykorzystywane do oznaczania i etykietowania opakowań. Dzięki możliwości nadruku lub ręcznego oznakowania można na nich umieszczać informacje o zawartości paczki, numerze zamówienia, adresem dostawy itp.

Zalety taśm pakowych papierowych


 • Jedną z głównych zalet papierowych taśm pakowych jest ich przyjazność dla środowiska naturalnego. Wyprodukowane z naturalnych surowców, takich jak papier kraft, są w pełni biodegradowalne i nadają się do recyklingu. Ich wykorzystanie pomaga zatem ograniczyć negatywny wpływ na środowisko i wspiera zrównoważony rozwój.
 • Papierowe taśmy pakowe są delikatniejsze dla opakowań i zawartości paczek w porównaniu do taśm plastikowych. Dzięki swojej elastyczności i miękkości nie rysują powierzchni opakowań i produktów, co zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zniszczeniem w trakcie transportu.
 • Pomimo swojej naturalnej struktury, papierowe taśmy pakowe są trwałe i wytrzymałe. Zapewniają one skuteczne i pewne zamykanie paczek, chroniąc zawartość przed rozszczelnieniem i uszkodzeniami.
 • Papierowe taśmy pakowe można wykorzystać w różnych obszarach działalności, od dużych zakładów przemysłowych po małe firmy e-commerce. Są one wszechstronnym produktem, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wygodne i trwałe zamykanie paczek przy zachowaniu proekologicznego podejścia.
 • W przypadku wysyłki ciężkich paczek, papierowe taśmy pakowe z dodatkowym zbrojeniem są idealnym rozwiązaniem. Zapewniają one dodatkową wytrzymałość i stabilność zabezpieczenia paczek.

 • Zamów taśmy pakowe od RAJA


  Zamówienie taśm pakowych papierowych RAJA to nie tylko inwestycja w skuteczne zabezpieczenie przesyłek, ale także wybór odpowiedzialnego społecznie i ekologicznego rozwiązania. Za sprawą naszych produktów, możesz prowadzić swoją działalność w zgodzie z naturą, jednocześnie osiągając wysoką efektywność i zadowolenie klientów.

  Ich wszechstronność i przyjazność dla środowiska sprawiają, że warto je wybrać jako alternatywę dla tradycyjnych taśm pakowych, wspierając jednocześnie zrównoważony rozwój i ochronę środowiska naturalnego.

  Oferujemy taśmy pakowe papierowe w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że są one dostępne dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od wielkości jego działalności. Nasze konkurencyjne ceny pozwalają zaoszczędzić na kosztach pakowania, jednocześnie zachowując wysoką jakość produktu.

  4 prod.
  Sortuj: Trafność: największa