22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Etykiety samoprzylepne na rolce taśmy

Etykiety samoprzylepne


Inwestycja w etykiety samoprzylepne to podstawa, jeśli chcesz sprawnie prowadzić działalność gospodarczą związaną z wysyłką towarów. Niektóre odmiany etykiet służą do samodzielnego nadrukowania grafiki lub listu przewozowego, np. na drukarce termotransferowej. W naszej ofercie znajdziesz też etykiety samoprzylepne okrągłe transparentne. Takie materiały idealnie nadają się do oznakowania kartonów z towarem oraz poszczególnych przedmiotów.

Wielorazowe etykiety samoprzylepne na rolce – dlaczego warto wybrać etykiety RAJA?


Właścicielom firm przemysłowych, produkcyjnych, transportowych oraz sklepów e-commerce proponujemy etykiety samoprzylepne dostępne w trzech wariantach. Możesz zdecydować się na obwoluty jednorazowe lub wielorazowe. Poszczególne odmiany gwarantują:
  • długotrwałą przyczepność do dowolnej powierzchni,
  • łatwość przyklejania i odklejania,
  • wielofunkcyjność,
  • wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Aspektem, który przemawia za zakupem etykiety samoprzylepnej RAJA na rolce, jest fakt, że to produkt wykonany z folii polipropylenowej 60 mikronów. To gwarantuje wysoki poziom trwałości materiału. Klej na powierzchni etykiety to w 100% akryl, który gwarantuje idealną przyczepność oraz równomierne rozprowadzenie kleju po powierzchni materiału. Jeśli chcesz wygodnie znakować towary i przesyłki w swojej firmie i jednocześnie nie nadszarpnąć budżetu przedsiębiorstwa, koniecznie zainteresuj się naszymi etykietami samoprzylepnymi.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa