(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
10
Kontynuuj zakupy
Do -25%
NAJNIŻSZA CENA
Niedostępny

Papierowa taśma klejąca samoprzylepna Kraft RAJA 57 g/m2

(w 5 wariantach)
Dostawa w 24h

Od
11,92 zł  z VAT

za rolkę

zobacz wszystkie ceny

Cechy papierowej taśmy samoprzylepnej:

  • Ekologiczna w 100%, wykonana z papieru kraft, przeznaczona do recyklingu razem z tekturowym opakowaniem.
  • Estetyczna, wytrzymała i elastyczna: łatwa w użyciu, skutecznie zamyka kartony.
  • Bardzo dobre właściwości klejące, papierowa taśma natychmiast i długotrwale przyczepia się do tekturowej powierzchni.
  • Odporna na niskie temperatury oraz na wilgoć.
  • Całkowita grubość 110 mikronów. Papier kraft o gramaturze 57 g/m2, do lekkich opakowań o wadze do 20 kg. Klej kauczuk naturalny.
  • Taśma klejąca sprzedawana w paczkach po 36 rolek. Cena za rolkę.
  • BEZPIECZNY DYSPENSER GRATIS (art. nr ADV291) już przy zakupie 1 paczki* taśmy papierowej klejącej (art. nr ADG12 lub ADG13). *Nie dotyczy mini pakietów i zestawów. Oferta ważna na życzenie klienta. Przysługuje 1 dyspenser gratis do jednego zamówienia.
Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Taśma papierowa jako ekologiczny zamiennik taśm plastikowych!


Taśma klejąca papierowa to świetna ekologiczna alternatywa dla taśmy tradycyjnej. W związku z tym jest coraz częściej stosowana przez sklepy internetowe do pakowania przesyłek. Zazwyczaj używa się w tym celu pudełek kartonowych i zakleja taśmą papierową samoprzylepną.

Papierowa taśma klejąca

Taśma jest w 100% ekologiczna i przeznaczona do recyklingu wraz z tekturowym opakowaniem. Jest wykonana z mocnego papieru kraft. Jest estetyczna, wytrzymała i elastyczna – z powodzeniem może być używana zamiast plastikowej taśmy. Jest odporna na niskie temperatury oraz wilgoć. Ma całkowitą grubość 110 mikronów, a do jej wytworzenia stosuje się papier o gramaturze 57 g/m2. Można jej używać do lekkich opakowań o wadze do 20 kg. Jest sprzedawana w paczkach po 36 sztuk. Przy zakupie jednej paczki papierowej taśmy klejącej otrzymuje się bezpieczny dyspenser gratis.

Taśma papierowa samoprzylepna

Ma bardzo dobre właściwości klejące, dzięki czemu natychmiast i długotrwale przyczepia się do tekturowej powierzchni. Do jej podklejenia stosuje się klej kauczukowy naturalny, który jest bardzo mocny. Ma na tyle silne właściwości klejące, że nie ma konieczności wielokrotnego owijania nią przesyłki. Do kartonów wystarczy zabezpieczenie ich od dołu i na wierzchu. Dostępne są taśmy papierowe samoprzylepne wzmocnione specjalnymi włóknami – są przeznaczone do pakowania przesyłek o dużej wadze lub sporym gabarycie.

PL-raja-quality

PL-environnement

Biosource_pl_PL

Opinie klientów