22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Taśmy zbrojone

Taśmy zbrojone


Taśmy zbrojone z włóknem szklanym to produkty, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy realizującej wysyłkę towarów do klientów. Wykorzystanie wzmocnionych taśm jest szczególnie ważne zawsze wtedy, kiedy w przesyłce znajduje się cięższy towar. To mocno osłabia strukturę tekturowego opakowania, a przy nieuwadze kuriera może doprowadzić do uszkodzenia zewnętrznej części paczki oraz jej zawartości. Głównie z tego względu warto zainwestować w taśmy zbrojone. W RAJA kupisz wyłącznie najlepsze materiały operacyjne to zabezpieczenia i zamknięcia paczek.

Dlaczego warto wybrać taśmy zbrojone RAJA? Sprawdź!


Wyróżniamy mnóstwo powodów, dla których warto kupić taśmy zbrojone włóknem szklanym. To przede wszystkim materiał o wysokim poziomie wytrzymałości oraz wyróżniający się niepowtarzalną elastycznością. Decydując się na taśmy zbrojone RAJA, zyskujesz także:
  • wiele możliwości zastosowania taśmy,
  • odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne,
  • możliwość trwałego zabezpieczenia towarów w kartonach, a nawet na paletach w przypadku wielkogabarytowych przedmiotów.

Taśma zbrojona z włóknem szklanym jest wykonana z folii polipropylenowej o grubości całkowitej nawet do 140 mikronów. To oznacza, że bez problemu można ją użyć zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Materiał został pokryty klejem z syntetycznego kauczuku, co przekłada się na perfekcyjną przyczepność do każdej powierzchni.

W jakiej branży najlepiej sprawdzają się taśmy zbrojone włóknem szklanym?


Nasze taśmy zbrojone sprawdzą się przede wszystkim w branży przemysłowej, transportowej oraz e-commerce. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest nienaganne zabezpieczenie przesyłek warto wybrać taśmy zbrojone z włóknem szklanym od RAJA.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa