(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
54
Kontynuuj zakupy

Kartony wysyłkowe, pudełka wysyłkowe

Pudełka (fasonowe) pocztowe i opakowania wysyłkowe, duży wybór w najlepszej cenie!

Kartony wysyłkowe, pudełka wysyłkowe


Profesjonalne opakowanie kartonowe, które będzie nadawać się do wysyłki nawet najwrażliwszych towarów, to podstawa udanego biznesu w branży e-commerce. Nasza oferta obejmuje pudełka wysyłkowe, które występują w różnych konfiguracjach – zarówno pod względem kształtu, grubości kartonu, jak i sposobu zamykania. Jeśli chcesz zamówić jak najlepsze kartony wysyłkowe dla swojej firmy, skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki na stronie internetowej. Możesz w ten sposób znaleźć: kartony na książki, na płyty CD i DVD, a nawet opakowania na butelki szklane. Wbrew pozorom mocne kartony to podstawa, jeśli chodzi o działalność w branży e-commerce!

Dobór kartonów wysyłkowych


Decydując się na kartony wysyłkowe Raja®, zyskujesz przede wszystkim:
  • wysoką jakość opakowań,
  • pudełka wykonane z materiałów nadających się do recyklingu,
  • wiele różnych opakowań do wyboru.

Nasza oferta zawiera przede wszystkim wytrzymałe, funkcjonalne i ekologiczne opakowania, które sprawdzają się w wielu branżach. Nasze pudełka wysyłkowe wyróżniają się takimi cechami, jak:
  • praktyczny montaż i szybkie zamykanie opakowań,
  • grubość kartonu dopasowana do jego przeznaczenia (nawet 5-warstwowa tektura),
  • wzmocnienia na rantach kartonów, które uniemożliwiają jego uszkodzenie,
  • atrakcyjne ceny.

Oczywiście jest wiele powodów, dla jakich warto wybrać nasze kartony wysyłkowe. Jeśli chcesz przyśpieszyć proces pakowania towarów, a także transportować produkty bez ryzyka ich ewentualnego uszkodzenia, koniecznie zainwestuj w najlepszej jakości opakowania kartonowe.

Dlaczego warto zamówić pudełka i kartony wysyłkowe z Raja®?


Oprócz szerokiej gamy produktowej związanej z opakowaniami kartonowymi zapewniamy ekspresową realizację zamówienia nawet w ciągu 24/48 godzin. Pudełka wysyłkowe dostępne w naszej ofercie możesz zamówić w kolorze białym lub brązowym, a także wykonane z tektury 3 lub 5-wartstwowej. Wystarczy, że skorzystasz z naszej zaawansowanej wyszukiwarki kartonów, a na pewno znajdziesz idealne opakowania do wysyłki towarów – zarówno pod względem rozmiaru, grubości, jak i koloru. Nie czekaj dłużej i zamów kartony wysyłkowe, które nie wymagają klejenia ani taśmy pakowej. Pudełka fasonowe (pocztowe) i inne opakowania wysyłkowe są dostępne w szerokości nawet do 400 mm oraz wysokości do 180 mm. W ten sposób zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze, gdyż nasze kartony sprzedajemy w korzystnych cenach – nawet w ilościach hurtowych.

6 art.
Sortuj: Trafność: największa