22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Kartony płaskie wysyłkowe i pocztowe

Najlepsze kartony płaskie z tektury – do przesyłek pocztowych i nie tylko!


Szukasz najlepszego kartonu do zapakowania płaskich przedmiotów lub produktów niewielkich rozmiarów? W takim przypadku postaw na kartony fasonowe płaskie z naszej oferty.

W RAJA mamy idealne rozwiązania dla osób, które chcą wysłać własne produkty drogą pocztą lub kurierem. Nasze pudełka kartonowe z tektury pomogą Ci zachować pierwotny kształt nadawanych produktów i transport bez żadnych uszkodzeń.

Kartony płaskie doskonale sprawdzą się do wysyłki takich produktów, jak:
  • kalendarze,
  • plakaty,
  • fotografie i dołączone do nich ramki,
  • a nawet delikatne i wymagające szczególnej uwagi płyty winylowe.

Ze względu na zastosowane wytrzymałe materiały w postaci kilkuwarstwowej tektury nadawane kartony płaskie wysyłkowe nie ulegną uszkodzeniu oraz pozostaną odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Płaskie opakowania wysyłkowe RAJA – jakość, która idzie w parze z doświadczeniem


Jesteśmy renomowanym producentem wyrobów papierniczych na rynku. To właśnie dlatego tysiące konsumentów prywatnych oraz właściciele różnych branż decydują się na długofalową współpracę.

Aktualnie w naszej ofercie dostępne są płaskie kartony fasonowe (pocztowe) w różnych formatach: kartony i pudełka A4, A5, A6 oraz wiele innych. Ze względu na swoją budowę kartony płaskie mogą przypominać klasyczne koperty, do których produkty wkłada się od góry.

Sprawdzą się do wysyłki zdjęć, kartek oraz płyt. Dodatkowo mamy też w ofercie online również pudełka uniwersalne tzw. owijka, którą można bez większego problemu złożyć po włożeniu produktu do opakowania.

Kartony płaskie pocztowe dostępne w RAJA zostały przygotowane w dwóch wariantach kolorystycznych – klasycznej szarości pocztowej oraz bieli. To od Ciebie i potrzeb Twojego przedsiębiorstwa zależy, na który model się zdecydujesz. Postaw na najwyższą jakość i precyzje wykonania wybierając nasze produkty.

4 prod.
Sortuj: Trafność: największa