(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
2
Kontynuuj zakupy

Pudełka i opakowania na płyty CD i DVD

Pudełka i opakowania na płyty CD i DVD


Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości opakowań kartonowych, koniecznie sprawdź najlepsze pudełka na płyty CD na naszej stronie. Oferujemy kartony na multimedia o regulowanej wysokości, które doskonale dopasowują się do zawartości opakowania. Na płyty CD najlepiej nadają się pudełka wykonane z mikrofali, dodatkowo wykończonej papierem pakowym. W sprzedaży znajdziesz zbiorcze pudełka na płyty CD sprzedawane po 25 sztuk.

Pudełka i opakowania na płyty CD i DVD dla e-commerce


Odpowiednie zabezpieczenie towarów do wysyłki to podstawa, szczególnie w branży e-commerce. Jeśli zajmujesz się sprzedażą multimediów, koniecznie sprawdź nasze opakowania na płyty CD. Te są wykończone paskiem samoprzylepnym, co znacznie ułatwia zamykanie kartonu. Najistotniejsze cechy, jakimi wyróżniają się nasze pudełka na płyty CD, to:
  • wzmacniane krawędzie kartonu,
  • liczne załamania, ułatwiające dopasowanie pudełka do zawartości,
  • regulowana wysokość,
  • materiał nadający się do recyklingu,
  • atrakcyjna cena.

Chcesz odpowiednio zabezpieczyć płyty do wysyłki? Inwestując w pudełka na płyty CD, będziesz mieć pewność, że towar dotrze do klienta nawet bez najmniejszego uszkodzenia wynikającego z transportu. W jednym pudełku możesz zmieścić aż 4 płyty CD/DVD, co ułatwia nie tylko wysyłkę, lecz także przechowywanie towaru. Nie zwlekaj i postaw na jakość – opakowania na płyty CD i DVD z Raja® na pewno w 100% spełnią Twoje oczekiwania.

1 art.
Sortuj: Trafność: największa