22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Nadstawki paletowe drewniane, nadstawki do palet

Nadstawki paletowe drewniane, nadstawki do palet


Transport towarów wymaga użycia wytrzymałych, trwałych opakowań, do których można schować przewożone towary. Jeśli mamy do czynienia z ciężkimi i dużymi obiektami, a jednocześnie lekkimi, ulegającymi łatwo zniszczeniom – najlepsza opcja to nadstawki paletowe. Wyróżniają się one wyjątkową pojemnością, zmieszczą się tu wrażliwe sprzęty i urządzenia, np. silniki, elementy karoserii pojazdu, a nawet nieduże maszyny rolnicze i budowlane. Firma RAJA dba o jakość swoich opakowań – nadstawki paletowe wykonane są z wytrzymałej i estetycznej sklejki, która zapewnia maksymalną ochronę przed niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi bądź uszkodzeniami mechanicznymi.

Nadstawki paletowe – jakie mają znaczenie w transporcie?


Ekonomiczne nadstawki paletowe można używać wielokrotnie. Dzięki nim zwykła europaleta szybko zmienia się w podstawę dla wytrzymałej, pojemnej skrzyni, którą można dodatkowo rozszerzać (wystarczy dodać do konstrukcji pokrywę). Co ciekawe, nadstawki paletowe mogą stać się jednocześnie podstawą dla kolejnej nadstawki. Takie rozwiązanie pozwala na szybszy i skuteczniejszy transport przedmiotów (np. od samochodu do samochodu) – skrzynia, zajmująca taką samą powierzchnię, może przenieść jednocześnie dwa razy więcej towarów, nad sobą.

Nadstawki paletowe a podstawa


Podstawy do nastawek paletowych wykonuje się z drewna. Ów element wyposażony jest w pozycjonującą listwę podprogową, ułatwiającą tworzenie różnych konstrukcji. Pokrywa zatem może pełnić dwie funkcje – zamknięcia drewnianych skrzyń lub przekładki oddzielającej dwie nadstawki paletowe.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa