(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Skrzyniopalety drewniane, skrzynie ze sklejki

Łatwe pakowanie, solidne i wytrzymałe kontenery drewniane

Skrzyniopalety drewniane, skrzynie ze sklejki


Transport dużych, lecz delikatnych przedmiotów wymaga użycia specjalnych, wytrzymałych opakowań, które pomieszczą pakunki o wielkich gabarytach. Idealnym rozwiązaniem są skrzynie transportowe ze sklejki. Są one bardzo wygodne w użyciu – nie potrzeba do nich żadnych narzędzi (np. śrubokrętów) i akcesoriów (gwoździ, śrub i śrubek). Ich cięższą – choć nie gorszą – alternatywą są skrzyniopalety drewniane, łączące w sobie funkcję palety i wytrzymałej skrzyni. W ofercie RAJA można wybrać skrzynie transportowe ze sklejki w różnych rozmiarach i w odmiennych maksymalnych obciążeniach – od 100 do 1000 kg. Nie brakuje również skrzyniopalet drewnianych (w czterech wariantach).

Czym charakteryzują się skrzynie transportowe ze sklejki?


Ekonomiczne i lekkie skrzynie transportowe ze sklejki przydadzą się podczas poważnych przeprowadzek i transportu różnych towarów (głównie drogą lądową). Ich zaletą jest możliwość wielokrotnego użytku. W wersji złożonej zajmują bardzo mało miejsca. Zniosą każde, nawet najcięższe, warunki atmosferyczne. Wykazują wysoką odporność na wilgoć.

Dlaczego warto postawić na skrzyniopalety drewniane?


Kontenery z drewna (czyli skrzyniopalety drewniane) łączą w sobie trzy cechy: wytrzymałość, solidność i łatwość pakowania. Mimo sporej wagi ich transport przebiega banalnie – wystarczy użyć wózka widłowego lub paletowego. Podobnie jak skrzynie transportowe ze sklejki, kontenery z drewna wyróżniają się prostym i szybkim montażem (umożliwiają to specjalne zakładki, zamykane za pomocą młotka) oraz skutecznym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami.

3 art.
Sortuj: Trafność: największa