22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Kontenery paletowe, kontenery kartonowe

Łatwe pakowanie, solidne i wytrzymałe kontenery kartonowe

Kontenery paletowe, kontenery kartonowe


Palety pomagają w transporcie różnych towarów z jednego miejsca w drugie, np. od jednego pojazdu ciężarowego do drugiego. Jeśli układa się na nie wiele mniejszych kartonów lub opakowań, mimowolnie pojawia się obawa, że pakunki ulegną zniszczeniu – mogą wypaść z palety. W takich sytuacjach z odsieczą przybywają kontenery paletowe. Dają one stuprocentową pewność, że nic nie upadnie z palety podczas transportu. Firma RAJA wyróżnia się bogatym asortymentem – można wybierać spośród wielu kartonów paletowych w różnych formach.

Kontenery paletowe – jakie wybrać?


Wśród kontenerów paletowych prym wiedzie tekturowy kontener modułowy oraz kontener z uchylnym przodem, pokrywą. Pierwszy model nie ma spodu i pokrywy. Składa się z pojedynczych elementów – każdego z nich można użyć osobno, w zależności od indywidualnych potrzeb. Kontenery paletowe z uchylnym przodem i pokrywą są zalecane do transportu drogowego i kolejowego. Wykonanie z trwałej i wytrzymałej tektury 5-falistej daje gwarancję solidności i bezpieczeństwa każdego z przechowywanych wewnątrz pakunków.

Kontenery paletowe a ich spody i pokrywy


Oczywistością jest, że dobrze zabezpieczone pudełko jest zakryte ze wszystkich stron. Istnieje opcja oddzielnego zakupu spodu i pokrywy do kontenerów paletowych. To prosty i ekonomiczny sposób zabezpieczenia ładunków. Spód i pokrywa są wykonane z lżejszej tektury 3-warstwowej. Użycie jest proste – towary lokuje się na spodzie, natomiast gdy zostaną już umieszczone wewnątrz kartonu, przykrywa się je pokrywą.

4 prod.
Sortuj: Trafność: największa