(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy
Do -30%
PRODUKT CHARYTATYWNY
Niedostępny

Kartony ekologiczne z regulowaną wysokością

(w 10 wariantach)
Dostawa w 24h

Od
3,06 zł  z VAT

za szt.

zobacz wszystkie ceny

Cechy kartonów ekologicznych teleskopowych:

  • PROMOCJA: NOŻYK GRATIS! Przy zakupie przynajmniej 3 paczek kartonów CHA i wpisaniu kodu promocyjnego "NOZYK" w koszyku. Do jednego zamówienia przysługuje 1 nożyk.
  • Ponacinane rowki, w odległości co 25 mm, pozwalają na przycinanie kartonów do wysokości produktów.
  • Łatwe i szybkie otwieranie, dzięki otworowi wyciętemu w pokrywie.
  • Kartony ekologiczne wykonane są ze sztywnej tektury falistej trzywarstwowej.
  • Sprzedawane w paczkach po 20 sztuk, cena za karton.
Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Ekonomiczny karton, zawsze dopasowany do wysokości produktów!


Pudełka kartonowe ekologiczne są stosowane coraz częściej. Właściwie większość sklepów internetowych wysyła w nich swoje towary. Do tego najczęściej zamawiana jest także ekologiczna taśma klejąca. Pudełka z regulowaną wysokością mają uniwersalne zastosowanie i przydadzą się w każdym biznesie. Wszędzie, gdzie to możliwe warto wybierać opakowania ekologiczne, by pomóc w ograniczeniu ilości odpadów.

Pudełko ekologiczne – czyli jakie?

Tak naprawdę każdy karton jest ekologicznym pudełkiem. Jest wykonany z naturalnych surowców, a po zużyciu można go poddać recyklingowi. Kartony z regulowaną wysokością z tektury 3-warstwowej Eko są wytwarzane w aż 70% z recyklingowanego papieru.

Karton ekologiczny?

Pudełka kartonowe ekologiczne RAJA są dostępne w aż 10 wariantach rozmiarowych. Poza tym posiadają ponacinane rowki w odległości co 25 mm, dzięki czemu można je przycinać do pożądanej wysokości. Są zatem bardzo uniwersalne. Otwierają się szybko i łatwo, dzięki otworowi wyciętemu w pokrywie. Są wykonane ze sztywnej 3-warstwowej tektury falistej, a więc mocne i odporne na ewentualne uszkodzenia w transporcie. Są sprzedawane w paczkach po 20 sztuk. Pudełka ekologiczne RAJA to najlepszy wybór dla sklepów internetowych. Dodatkowo można zamówić ekologiczne pudełka personalizowane, czyli z indywidualnym nadrukiem firmowym (np. logo). RAJA oferuje szybką wycenę oraz czas realizacji takich zamówień.

PL-picto-productivity

Opinie klientów