22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Kartony długie i wąskie, kartony podłużne

Długie kartony do długich przedmiotów

Kartony długie i wąskie, kartony podłużne


Kartony długie i wąskie, a także podłużne to oczywiście niejedyne produkty dostępne w naszej ofercie. W Raja® proponujemy wyłącznie opakowania kartonowe wysokiej jakości, które są jednocześnie:
  • ekologiczne,
  • wytrzymałe,
  • wzmocnione na ściankach i rantach,
  • wykonane z tektury falistej 3 lub 5-wartstwowej,
  • odporne na wilgoć, zmiany temperatur oraz przebicia i obtarcia.

Kartony podłużne to przede wszystkim takie, które występują w jasno określonych rozmiarach oraz takie w wersji teleskopowej. Dzięki temu możesz je dopasować idealnie do potrzeb, regulując ich długość. Pokrywa każdego kartonu teleskopowego idealnie zachodzi na jego przednią część, dzięki czemu umieścisz w nim produkt o dowolnej długości.

Kartony długie i wąskie, kartony podłużne – czy warto je kupić w Raja®?


Oczywiście jest wiele powodów, dla jakich warto zdecydować się na kartony dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. W przypadku podłużnych kartonów teleskopowych dostarczamy je w płaskich paczkach – spód i pokrywę osobno. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup, pamiętaj, że kartony długie i wąskie, a także podłużne są dostępne w wielu wariantach. Poszczególne modele mogą różnić się między sobą: grubością ścianek, wytrzymałością (podaną w kilogramach), a także rozmiarami. Średnie ceny opakowań kartonowych długich, wąskich oraz podłużnych zaczynają się już od kilku złotych. U nas znajdziesz też przekładkę tekturową typu Z, która doskonale nadaje się do zabezpieczania żaluzji, prętów oraz profili stalowych.

5 prod.
Sortuj: Trafność: największa