22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Kartony teleskopowe płaskie

Kartony płaskie

Kartony teleskopowe płaskie


Chcesz wiedzieć, kiedy warto zainwestować w kartony teleskopowe płaskie? Przede wszystkim wtedy, kiedy chcesz zapakować nietypowe produkty tak, aby nie uległy uszkodzeniu w trakcie ich transportu. Nasza oferta obejmuje zarówno białe, jak i brązowe modele opakowań tekturowych w różnych rozmiarach. Korzystając z naszej wyszukiwarki na stronie internetowej, możesz znaleźć kartony teleskopowe płaskie, które będą wręcz idealne do pakowania płyt CD/DVD, a także płaskich monitorów komputerowych.

Kartony teleskopowe płaskie – kiedy warto je kupić?


Jeśli chcesz uchronić towar w paczkach przed zniszczeniem, koniecznie zainwestuj w kartony teleskopowe płaskie. Oprócz tego, że te możesz dopasować idealnie do każdego produktu pod względem rozmiary, kartony tego typu są także:
  • ekologiczne – nadają się do recyklingu,
  • wytrzymałe,
  • odporne na zmiany temperatur, wilgoć oraz uderzenia,
  • dostępne w rozsądnych cenach.

Kartony teleskopowe płaskie służą do pakowania takich towarów, jak: ramy obrazów, kalendarze, tablice ogłoszeniowe czy nawet lustra. Topowe modele dostępne w ofercie to takie wykonane z tektury 5-wartstwowej i pokryte papierem Kraft. Te spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, które poszukują opakowań tekturowych do swojej firmy. Przekonaj się sam i zamów kartony teleskopowe płaskie lub wiele innych, nadających się do zabezpieczenia towarów do wysyłki oraz przechowywania.

8 prod.
Sortuj: Trafność: największa