22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Worki i woreczki papierowe

Worki i woreczki papierowe


Worki papierowe są uniwersalnymi opakowaniami. Mają szerokie zastosowanie, sprawdzą się w wielu okolicznościach. Można je wykorzystać jako torby na zakupy lub drugie śniadanie do pracy, szkoły. W RAJA odnajdziesz wiele modeli worków i woreczków papierowych, o różnej gramaturze, kształtach, przeznaczeniu. Na szczególną uwagę zasługują worki papierowe ekonomiczne z zakładkami. Oryginalnym rozwiązaniem są przezroczyste woreczki papierowe, które – co prawda – nie mają zbyt dużej objętości, jednak wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami.

Zastosowanie worków papierowych


Przeznaczenie worków papierowych jest uzależnione od ich kształtu, rozmiarów, gramatury. W najwytrzymalszych z nich można przechowywać cięższe produkty, np. granulaty. Mniejsze woreczki papierowe pomieszczą żywność, produkty metalowe, pasmanteryjne. Wykonanie ze specjalnego kraftowego papieru o wysokiej gramaturze sprawia, że ekologiczne worki papierowe z oferty RAJA są odporne na przebicia, rozdarcia, wilgoć.

Czym charakteryzują się worki papierowe ekonomiczne z zakładkami?


Ekonomiczne worki papierowe z zakładkami bocznymi mogą pomieścić m.in. produkty sypkie (kaszę, susz herbaciany, nasiona kawy, mąkę, ryż, cukierki, ciastka). Co ważniejsze, woreczki papierowe są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Wykonane są z ekologicznego papieru Kraft o gramaturze od 33 do 35 g/m2. Można je zamknąć za pomocą taśmy, agrafy lub pastylki samoprzylepnej – każde rozwiązanie daje gwarancję, że nic nie wysypie się z opakowania.

Cechy przezroczystych worków papierowych


Worki papierowe przezroczyste to wyjątkowy produkt w ofercie RAJA. Wyróżniają się zupełnie innymi właściwościami aniżeli pozostałe opakowania papierowe. Wykonane są z półprzezroczystego papieru pelurowego o gramaturze 35 g/m2 – a nie papieru Kraft. Przezroczyste worki papierowe umożliwiają skanowanie kodów kreskowych. Wyposażone są w otwór wentylacyjny. Owe woreczki papierowe otwierają się za pośrednictwem otworu z klapką – istnieje znikome prawdopodobieństwo, że zawartość wypadnie z nich.

Duże worki papierowe – doskonały wybór na ciężkie produkty


Worki papierowe o największej objętości sprawdzą się idealnie do przenoszenia i przechowywania ciężkich produktów, np. granulatów, substancji sypkich, odpadów roślinnych. Podobnie jak większość woreczków papierowych z oferty RAJA, zostały wykonane z wytrzymałego papieru Kraft o gramaturze 90 g/m2. Charakteryzują się odpornością na przedarcia, przebicia. Mają rozszerzane wzmocnione dno, wyróżniające się wyjątkową solidnością oraz stabilnością. Można używać ich w każdych warunkach atmosferycznych – nawet podczas mroźnych zim, silnych wiatrów, intensywnych opadów. Są niemal niezniszczalne. Dlaczego? Otóż zostały poddane obróbce przeciw wilgoci. Duże worki papierowe są ekologiczne. Nie przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska.

Woreczki papierowe o dużej objętości sprzedaje się w trzech wariantach (wielkościach), zawsze w paczkach po 100 sztuk.

7 prod.
Sortuj: Trafność: największa