(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
4
Kontynuuj zakupy

Worki papierowe na zakupy

(w 9 wariantach)
Dostawa w 24h
Do -20%
BEST PRICE
Ponad 280 bestsellerów w najlepszej cenie! RAJA dba o Twój budżet - ponad 280 bestsellerów w najlepszej cenie przez cały rok!
Niedostępny
Od
142,68 zł  z VAT

za paczkę

zobacz wszystkie ceny

Cechy toreb papierowych:

  • Mocne, nie ulegają przedarciu, wykonane z solidnego papieru kraft o gramaturze 140 lub 70 g/m2, spód płaski i wzmocniony.
  • Pojemne, posiadają boczne zakładki, umożliwiające przechowywanie większej ilości produktów.
  • 5 formatów worków papierowych do wyboru.
  • Sprzedawane w paczkach po 50, 100 lub 250 sztuk. Cena za paczkę.
  • Torebki papierowe są przeznaczone do przedmiotów płaskich lub o grubości do 25 mm
Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Ekonomiczna i ekologiczna torba papierowa kraft!


Torby papierowe – ekologia i ekonomia!

Torby papierowe stały się ekologiczną alternatywą dla foliowych reklamówek. Worki papierowe to element niezbędny w przypadku każdej kawiarni i herbaciarni, sprzedającej na wynos ziarna kawowe czy susz herbaciany. Trudno też wyobrazić sobie działalność punktu oferującego ekologiczne bakalie czy warzywa bez obecności toreb papierowych. To właśnie do nich klienci mogą wsypywać produkty kupowane na wagę. Ponadto woreczki papierowe mają powszechne zastosowanie w przypadku delikatesów premium, oferujących wyroby rzemieślnicze i manufakturowe. Torebki papierowe występują w bardzo wielu rozmiarach, dzięki czemu można łatwo je dopasować do indywidualnych potrzeb. Ekologiczny papier kraft sprawia, że woreczki te są mocne i wytrzymałe, a zarazem możliwe do ponownego wykorzystania. Torby papierowe na zakupy są przyjazne środowisku naturalnemu, dlatego warto sięgać po nie na co dzień.

Worki papierowe – idealne na zakupy i do personalizacji dla firm

Torby papierowe dają interesujące możliwości dopasowania ich wyglądu do potrzeb identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Nowoczesne technologie druku sprawiają, że bez trudu zlecisz naniesienie na nie logo czy rozpoznawalnego hasła. W ten sposób wzmocnisz rozpoznawalność marki i dotrzesz do szerszego grona odbiorców ze swoimi produktami. Torby papierowe wykazują się sporą odpornością na przedarcia. Są wykonane z wytrzymałego papieru kraft o gramaturze 140 g/m2. Nie bez znaczenia jest również sam kształt torebki, której płaski i usztywniony spód nadaje się do codziennego użytkowania. Niewielkie, za to zaskakująco pojemne i praktyczne woreczki papierowe przydają się podczas zakupu sypkich, delikatnych i lekkich produktów spożywczych, takich jak: kasze, mąki, makarony, cukierki, ryż. Sprawdzają się również znakomicie w branży pasmanteryjnej, jak również piśmienniczej czy metalowej. Możliwości ich zastosowania jest naprawdę wiele, co czyni je uniwersalnymi i wyjątkowo użytecznymi produktami.

PL-environnement

Z-recyklingu_100_pl_PL

Recyklingowalny_pl_PL