22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Torby papierowe duże

Torby papierowe duże


Torby papierowe duże mogą występować w wersji białej lub brązowej – w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa. Duże modele toreb z papieru nadającego się do recyklingu świetnie sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych firmach – praktycznie wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo transportowanego towaru oraz jego eleganckie zapakowanie. Wbrew pozorom torby papierowe duże są wyjątkowo wytrzymałe, ekologiczne, a także mają naprawdę szereg zastosowań. Można śmiało powiedzieć, że takie materiały operacyjne powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy: magazynu, sklepu, jak i działalności w branży e-commerce.

Torby papierowe duże – różnorodność zastosowań i rozsądna cena!


W torbę papierową dużą należy zainwestować przede wszystkim wtedy, kiedy firma działa na różnych płaszczyznach. Takie materiały są niezbędne w firmach przewozowych, które realizują wysyłkę towarów w kartonach zbiorczych i chcą oddzielić poszczególne zamówienia wewnątrz paczki. Inne zastosowanie to opcja przenoszenia materiałów marketingowych – nawet ciężkich katalogów czy nawet kalendarzy promocyjnych. Można je umieścić wewnątrz torby papierowej dużej, a następnie przewozić w samochodzie przedstawiciela handlowego lub innego pracownika firmy – bez ryzyka uszkodzenia zawartości torby.

Duża torba papierowa jest wytrzymała, może być wzmocniona tekturą od spodu, a także jest wykonana z odpornego na uszkodzenia papieru o wysokiej gramaturze. Po zużyciu torby ta nadaje się do dalszego recyklingu – inwestując w takie materiały operacyjne, można przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

6 prod.
Sortuj: Trafność: największa