(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy
Do -20%
Cena specjalna
Niedostępny

Torby papierowe z uchwytem, białe i brązowe, 200 szt

(w 8 wariantach)
Dostawa w 24h

Od
279,21 zł  z VAT

za paczkę

zobacz wszystkie ceny

Cechy toreb papierowych:

  • Doskonała jakość wykonania: torby z uchwytem skręcanym, wyprodukowane z czystego gładkiego papieru kraft odznaczają się bardzo dobrą wytrzymałością na przedarcia.
  • Duża pojemność: oferujemy 8 formatów toreb w dwóch kolorach
Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Skręcane uchwyty do wygodnego transportu produktów!


Torby papierowe są ekologiczne, a więc przyjazne dla środowiska. Dzięki nim generuje się mniej odpadów. Ich używanie przez firmę czy sklep wpływa pozytywnie na wizerunek. Poza tym można na nich wykonać dowolny nadruk firmowy i dzięki temu korzystać z personalizowanych opakowań. To bardzo dobre rozwiązanie reklamowe.

Torba papierowa z uchwytem

Torby papierowe brązowe są bardzo często wykorzystywane jako torby na zakupy. Można je dostać w większości sklepów odzieżowych. Zwykle są to torby z indywidualnym nadrukiem, jednak można ich używać również do zakupów spożywczych oraz w charakterze toreb na prezenty.

Torba papierowa na prezent

Torby papierowe idealnie nadają się także jako opakowania prezentowe. Zazwyczaj nie są to torby brązowe czy białe, ale kolorowe, lakierowane, z elegancką fakturą, w stonowanych kolorach, z nadrukiem lub bez, z okienkiem – możliwości jest naprawdę wiele. Torby papierowe to opakowania, których używa się najczęściej do pakowania prezentów.

Torby papierowe białe i brązowe

Torby papierowe występują w wersji kolorystycznej brązowej i białej. Są ekologiczne – wykonane z naturalnych surowców, mogą być ponownie poddane recyklingowi. Są wyposażone w uchwyty skręcane lub zwykłe. Są bardzo odporne na rozdarcia. RAJA oferuje aż 8 formatów takich toreb. Torby brązowe świetnie nadają się do codziennych zastosowań, a te białe jako personalizowane torby z nadrukiem.

PL-raja-quality

bestseller-v1

Biosource_pl_PL

Recyklingowalny_pl_PL

Opinie klientów