22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Torby papierowe brązowe

Torby papierowe brązowe


Torby papierowe brązowe to wyroby stworzone z myślą o firmach, które wymagają od materiałów operacyjnych jednocześnie wytrzymałości, eleganckiego stylu oraz funkcjonalności. W dzisiejszych czasach liczy się także proekologiczne podejście, które świadczy o prowadzeniu biznesu odpowiedzialnego społecznie. Głównie z tych względów inwestycja w torby papierowe brązowe wydaje się jak najrozsądniejszym wyborem.

Torby papierowe brązowe – dopasowane do potrzeb każdej firmy!


Modele dostępne w RAJA znajdują zastosowanie zarówno w biznesie e-commerce, jak i sklepach stacjonarnych, które prowadzą sprzedaż różnego rodzaju przedmiotów, np. tekstyliów, elektroniki, kosmetyków czy nawet obuwia. Jeśli chodzi o dostępne torby papierowe brązowe, warto dodać, że te występują w wersji dużej oraz małej, a także w standardzie z plecioną rączką, która ułatwia przenoszenie torby. Tego typu opakowania są w 100% ekologiczne, gdyż wykonane w technologii wykorzystującej wyłącznie naturalne surowce, które nadają się do dalszego recyklingu.

Torby papierowe brązowe mają zakładki boczne, wygodne uchwyty oraz wzmocnioną wewnętrzną klapę, co znacznie poszerza zakres ich zastosowania. Tego typu torby sprzedawane są w paczkach zbiorczych po kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk – w zależności od potrzeb firmy oraz gabarytów jednostkowego produktu. Warto też dodać, że inwestycja w torby papierowe brązowe nie jest dużym wydatkiem, co oznacza, że zaopatrzenie się w wiele modeli toreb nie obciąży firmowego budżetu.

6 prod.
Sortuj: Trafność: największa