22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Torby papierowe białe

Torby papierowe białe


Torby papierowe białe dostępne w sprzedaży występują w różnych rozmiarach, a także są wyposażone wytrzymałe uchwyty, które ułatwiają ich przenoszenie wraz z zawartością. Modele wykonane z wytrzymałego materiału o gramaturze nawet ponad 170 g/m2 świetnie nadają się zarówno do wysyłki towarów, jak i do sprzedaży jako torby prezentowe. Najrozsądniejszym zastosowaniem torby papierowej białej jest pakowanie tekstyliów, jak np. poduszki, zasłony, obrusy czy nawet suknie ślubne. Ze względu na wysoki poziom odporności oraz elegancki design torby papierowe białe świetnie sprawdzą się także jako opakowanie ozdobne dla obuwia przeznaczonego do wysyłki kurierem.

Torby papierowe białe – co je wyróżnia?


Cechy wyróżniające torby papierowe białe to przede wszystkim:
  • praktyczność – zastosowane uchwyty pozwalają na wygodne przenoszenie bez ryzyka zerwania,
  • wytrzymałość – torba wykonana z papieru o wysokiej gramaturze,
  • stabilność – brzegi oraz spód torby papierowej białej są wzmocnione, co zapobiega jej przewróceniu się,
  • duża pojemność – spore gabaryty torby pozwalają na umieszczenie w niej sporo towaru drobnicowego, tekstyliów czy nawet butów.

Torby papierowe białe powinny być podstawowym wyposażeniem każdej firmy – zarówno tej działającej stacjonarnie, jak i przez internet. Można powiedzieć, że białe torebki papierowe znajdują szereg zastosowań, co tylko świadczy i ich innowacyjności. Kolejnym aspektem, który determinuje opłacalność takiego zakupu, jest fakt, że torby papierowe białe są dostępne w rozsądnych cenach, które nie zrujnują firmowego budżetu.

7 prod.
Sortuj: Trafność: największa