22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Zgrzewarki do opakowań

Folia do zgrzewarek, rękawy foliowe


Rękawy foliowe do zgrzewarek to idealne rozwiązanie dla tych osób, które pakują dużo przedmiotów o dużych rozmiarach – zazwyczaj są to pracownicy firm wysyłkowych, e-commerce. Klasyczny rękaw foliowy do pakowania ma określoną szerokość (80-100 mm), długość natomiast da się dostosować do własnych potrzeb. W ofercie RAJA można odnaleźć zróżnicowane rękawy foliowe – o grubości 30, 50, 100, 150 mikronów. Wszystkie folie do zgrzewarek i rękawy foliowe sprawdzą się także w przetwórstwie, dystrybucji czy przemyśle spożywczym. Ich zakup to wieloletnia inwestycja.

Rękaw foliowy do pakowania – zastosowanie


Rękawy foliowe najczęściej wykorzystuje się przy pakowaniu przedmiotów o niestandardowych kształtach. Podobnie jak zgrzewarki do opakowań (impulsywne, magnetyczne) oraz liczne części eksploatacyjne, sprawdzą się tam, gdzie istnieje potrzeba dokładnego, szybkiego, profesjonalnego pakowania różnych towarów. Rękaw foliowy do pakowania to doskonała inwestycja.

Rękaw foliowy do pakowania – charakterystyka


Każdy rękaw foliowy do pakowania cechuje się wysoką trwałością, wytrzymałością, elastycznością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne (np. rozpuszczalniki) i wilgoć. Rękawy foliowe są wykonane z folii polietylenowej niskiej gęstości o różnych grubościach (jak już zostało wspomniane – 30, 50, 100, 150 mikronów). Każdy z wymienionych rodzajów występuje w różnych wariantach. Rękaw foliowy do pakowania o grubości 30 mikronów można odnaleźć w 6 wariantach, o grubości 50 mikronów – w 17, o grubości 100 mikronów – w 16, natomiast o grubości 150 mikronów – w 8 wariantach. To termozgrzewalny i praktyczny niezbędnik przy pakowaniu za pośrednictwem zgrzewarek do opakowań.

Rękaw foliowy do pakowania – zalety


Największą zaletą każdego rękawa foliowego do pakowania jest materiał, z którego zostały wykonane – przezroczysty polietylen daje możliwość rozpoznania, co znajduje się we wnętrzu. Zidentyfikowanie zawartości nie stanowi zatem żadnej trudności. Taka cecha wpływa na łatwiejszą segregację produktów. Dzięki rękawom można wykonać opakowania pod wymiar – wystarczy zgrzać tworzywo na szerokości, aby otrzymać potrzebną długość. Nie zastanawiaj się długo nad ich zakupem – to niezbędnik produkcyjnego pakowania.

Rękaw foliowy do pakowania – akcesoria


W RAJA można także znaleźć przydatne akcesorium do każdego rękawa foliowego do pakowania – dyspenser. To poręczny, ekonomiczny, mocny, solidny i uniwersalny dodatek. Jest teleskopowy – pasuje do wszystkich rolek o szerokościach od 40 do 105 cm oraz wadze 40 kg. Dzięki wykonaniu ze stali (malowanej proszkowo w kolorze niebieskim) można oczekiwać po nim wytrzymałości i długowieczności. To inwestycja. Cała konstrukcja dyspensera do rękawa foliowego do pakowania składa się z 2 teleskopowych rur – jest idealnie dostosowane do wszystkich rodzajów rękawów. Można umieścić go niemal w każdym miejscu w magazynie lub warsztacie – nie zajmuje wiele miejsca. Pozwala zatem zaoszczędzić przestrzeń magazynową. Ułatwia sprawne i szybkie pakowanie produktów.

14 prod.
Sortuj: Trafność: największa