(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Części do zgrzewarek

Części do zgrzewarek


Zgrzewarki do folii oraz rękawy foliowe to elementy wyjątkowo doceniane w branży e-commerce, gdzie istnieje konieczność dokładnego zabezpieczenia wszystkich tworzonych pakunków – tak, aby zawartość została otwarta dopiero przez odbiorcę. Owe sprzęty byłyby jednak niczym bez odpowiednich eksploatacyjnych części do zgrzewarek. W RAJA można odnaleźć zestawy stworzone specjalnie pod każdy typ zgrzewarki – magnetyczną, impulsową, uniwersalną.

Części do zgrzewarki impulsowej – co znajduje się w zestawie?


Komplet eksploatacyjnych części do zgrzewarki impulsowej składa się z trzech elementów: drutu oporowego, a także teflonu dolnego i górnego. Cena za zestaw nie jest wygórowana. Korzystając ze zgrzewarki impulsowej, należy pamiętać, by regularnie wymieniać wszystkie części eksploatacyjne – to da niemal stuprocentową gwarancję, że sprzęt będzie działał prawidłowo.

Części do zgrzewarki magnetycznej


Eksploatacyjne części do zgrzewarki mechanicznej – w komplecie – nie różnią się od zestawu do zgrzewarki impulsowej. Warto nadmienić, że w RAJA możesz spotkać aż 4 rodzaje kompletów (wiele zależy od modelu zgrzewarki). Wymiana części do zgrzewarki nie powinna sprawić nikomu problemu. Prawidłowa praca zgrzewarek magnetycznych (i pozostałych) daje gwarancję, że sprzedawany lub wysyłany przedmiot dotrze do adresata w stanie nienaruszonym.

Części do zgrzewarki uniwersalnej – czego można się spodziewać?


Eksploatacyjne części do zgrzewarki uniwersalnej różnią się nieco od poprzedników – jednak nieznacznie. W komplecie znajduje się siedem elementów, nie trzy. Znajdziesz tutaj 2 druty oporowe, 1 silikon, 2 teflony górne i 2 teflony dolne. Cena za zestaw jest nieco droższa, jednak wciąż niewygórowana.

3 art.
Sortuj: Trafność: największa