22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Zgrzewarki do folii

Zgrzewarki do folii


Zgrzewarki foliowe to niezbędne urządzenia przy hurtowym pakowaniu wielu produktów. Dzięki nim można mieć pewność, że zapakowane przedmioty pozostaną w nienaruszonym stanie, szczelnie zamknięte, zabezpieczone przed wilgocią. W RAJA można odnaleźć trzy podstawowe typy zgrzewarek do folii – impulsowe (z nożem) magnetyczne, uniwersalne.

Charakterystyka magnetycznych zgrzewarek do folii


Zakup magnetycznej zgrzewarki do folii to wyjątkowo droga inwestycja, jednak na dłuższą metę bardzo opłacalna. Są precyzyjne, uniwersalne, ergonomiczne, skuteczne i proste w użyciu. Mają jeszcze trwalsze i wytrzymalsze zgrzewy aniżeli pozostałe urządzenia tego typu. Mechanizm działa na podstawie systemu regulacji szerokości zgrzewu, oddzielonego od regulatora długości impulsu zgrzewającego i czasu chłodzenia. Magnetyczne zgrzewarki do folii są wyposażone w termostat i minutnik do regulacji czasu zgrzewania i chłodzenia. Dysponują bardzo ostrym nożem, który pozwala dokładnie odciąć potrzebny odcinek folii, a także usunąć resztki folii. Maksymalna grubość folii, jaką można sparować z magnetycznymi zgrzewarkami do folii to 2 x 100 mikronów.

Czym cechują się impulsowe zgrzewarki do folii?


Impulsowe zgrzewarki do folii to dobra jakość w niskiej cenie. Mają podobny mechanizm co magnetyczne odpowiedniki. Są uniwersalne – pasują zarówno do folii polietylenowej, jak i polipropylenowej. Wyróżniają się szybkim i prostym cyklem zgrzewania – praca z impulsowymi zgrzewarkami to folii jest wygodna, szybka, sprawna oraz lekka.

Cechy uniwersalnych zgrzewarek do folii


Uniwersalne zgrzewarki do folii są przeznaczone do zgrzewania mniejszych worków. Wyposażone są jedynie w termostat do regulacji temperatury zgrzewania. Podobnie jak poprzednicy, wyróżnia się uniwersalnością. Mniejsze możliwości idą w parze z niższą ceną – koszty, jaki poniesiesz za nabycie tego sprzętu, są nieporównywalnie niższe od ceny za zgrzewarki magnetyczne oraz impulsowe. W RAJA możesz otrzymać roczną gwarancję producenta za zakup uniwersalnej zgrzewarki do folii (z wyjątkiem części eksploatacyjnych).

5 prod.
Sortuj: Trafność: największa