(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy
Do -25%
Niedostępny

Foliowe koperty kurierskie białe

(w 8 wariantach)
Dostawa w 24h

Od
0,54 zł  z VAT

za szt.

zobacz wszystkie ceny

Cechy foliowych kopert:

  • Całkowicie nieprzezroczyste, białe koperty kurierskie wykonane z polietylenu o grubości 60 mikronów.
  • W 100% wodoodporne oraz odporne na rozrywanie i zginanie.
  • Zamykane paskiem samoklejącym.
Więcej informacji

spinner

Szczegółowy opis

Najlepszy sposób wysyłki lekkich i dużych przedmiotów!


Każdy sklep internetowy, a także każde biuro powinno posiadać na wyposażeniu koperty kurierskie foliowe. Jest to opakowanie, które pozwala na bezpieczne dostarczenie przesyłki do klienta. Większość sklepów z odzieżą używa ich do wysyłki swoich towarów.

Lekka, poręczna koperta kurierska

Koperty kurierskie foliowe idealnie nadają się do wysyłki lekkich małych oraz średnich przedmiotów. Można ich używać także do wysyłki większych towarów, gdyż są bardzo wytrzymałe. Są bardzo wygodne do pakowania, ponieważ są wyposażone w pasek samoklejący – nie ma zatem potrzeby używania taśmy klejącej do ich zabezpieczenia. Wpływa to znacząco na skrócenie czasu pracy na stanowisku pakującym. Można na nich umieścić indywidualny nadruk, np. logo firmy. Dzięki takiej personalizacji firma staje się bardziej rozpoznawalna – jest to świetny zabieg marketingowy. Koperty kurierskie RAJA są dostępne w aż 9 wariantach.

Koperta foliowa, czyli wodoodporna i dyskretna

Foliowa koperta kurierska jest wykonana z folii, jest zatem w 100% wodoodporna, a także odporna na rozrywanie i zginanie. Daje to gwarancję, że przesyłka nie ulegnie zniszczeniu i dotrze do adresata w nienaruszonym stanie. Koperty kurierskie RAJA są wykonane z polietylenu o grubości 60 mikronów i są całkowicie nieprzezroczyste, więc świetnie maskują zawartość przesyłki, umożliwiając dyskretny transport również wartościowych przedmiotów.