(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Kartony i pudełka format A4

Karton i pudełko A4

Kartony i pudełka format A4


Śmiało można powiedzieć, że format A4 kartonów to najpopularniejszy rozmiar opakowań tekturowych, jaki jest znany na rynku. Większość dokumentacji biurowej, ulotki, katalogi oraz materiały reklamowe nie przekracza właśnie tego rozmiaru. Właśnie z tego względu kartony w formacie A4 cieszą się stale rosnącą popularnością. W ofercie Raja® znajdziesz przede wszystkim kartony:
  • z regulowaną wysokością,
  • teleskopowe,
  • standardowe – płaskie,
  • wzmacniane z wysokimi rantami,
  • klasyczne owijki kartonowe.
Oczywiście wszystkie powyższe odmiany możesz kupić jako kartony w formacie A4. Proponujemy nie tylko klasyczne, brązowe opakowania, lecz także takie w wyróżniającym się białym kolorze.

Kartony i pudełka format A4 – dlaczego warto kupić je w Raja®?


Jest wiele powodów, dla jakich warto wybrać kartony – format A4 dostępne w ofercie naszego sklepu. Topowe modele opakowań są wykonywane z 3- lub 5-warstwowej tektury falistej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, przebicia, wilgoć oraz zmiany temperatury. Można więc powiedzieć, że wysyłka ulotek lub innych produktów w naszych kartonach jest w 100% bezpieczna. U nas kupisz też wygodne kartony pocztowe w formacie A4 z uchylnym wieczkiem.

Ile kosztują kartony i pudełka w formacie A4?


Ekologiczne, bo nadające się w 100% do recyklingu kartony w formacie A4 możesz kupić w cenach już od kilku złotych za sztukę – nawet w ilościach hurtowych. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a złożone kartony otrzymasz w ciągu 24/48 godzin od czasu przyjęcia dyspozycji przez sklep Raja®.

9 art.
Sortuj: Trafność: największa