(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Kartony i pudełka format A3

Kartony i pudełka format A3


Zajmujesz się na co dzień produkcją i wysyłką kalendarzy, ulotek lub katalogów? W takim razie kartony w formacie A3 będą niezbędne w Twojej firmie. Kupując je na stronie sklepu Raja®, będziesz mieć pewność, że wszystkie wysyłane towary będą odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Kartony w formacie A3, które sprzedajemy, są dostępne w kilku opcjach, np. teleskopowe, z regulowaną wysokością oraz standardowe płaskie opakowania. Tego typu pudełka doskonale nadają się do pakowania książek, dokumentacji firmowej, kalendarzy i wielu innych towarów.

Kartony i pudełka format A3 – jakie najlepiej wybrać?


Najlepsze kartony (format A3) to takie, które są wytrzymałe, łatwe w składaniu i odporne na wiele czynników zewnętrznych, które mogłyby uszkodzić ich zawartość. Modele dostępne w ofercie sklepu Raja® są wytwarzane z odpornej tektury falistej 3- lub 5-warstwowej. Wybierając nasze kartony w formacie A3, możesz zaopatrzyć się zarówno w standardowe kartony pocztowe, jak i eleganckie modele w białym kolorze z zewnętrznej strony.

Gdzie przydają się kartony i pudełka w formacie A3?


Dostępne w sprzedaży pudełka oraz kartony w formacie A3 świetnie sprawdzą się w księgarniach, drukarniach, agencjach marketingowych oraz firmach, które na co dzień zajmują się archiwizowaniem dokumentacji i jej wysyłką. Skorzystaj z wyszukiwarki i zamów kartony A3 wysokiej jakości, które po użyciu mogą zostać przeznaczone do recyklingu. Na pewno nie pożałujesz!

8 art.
Sortuj: Trafność: największa