22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Etykiety, zawieszki i przywieszki tekturowe

Etykiety, zawieszki i przywieszki tekturowe


Etykietowanie przesyłek – szczególnie takich z delikatną, kruchą, drogocenną zawartością – to bardzo ważne zadanie, o którym nie powinna zapomnieć żadna osoba nadająca paczkę, czy to pracownik magazynu, hurtowni wysyłkowej, sklepu internetowego czy osoba prywatna. Pomóc w tym mogą etykiety, zawieszki i przywieszki tekturowe, dostępne również wśród asortymentu RAJA. Co warto o nich wiedzieć?

Cechy etykiet, zawieszek i przywieszek tekturowych


Tak ciekawe i istotne produkty jak etykiety, zawieszki i przywieszki tekturowe wykorzystuje się do oznakowania i identyfikacji materiałów, wyposażenia. Są także przydatne przy katalogowaniu produktów. Etykiety, zawieszki i przywieszki tekturowe od RAJA wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Sklep udostępnia również egzemplarze kolorowe, które jeszcze lepiej ułatwiają identyfikację produktów, klasyfikację towarów.

Zastosowanie etykiet, zawieszek i przywieszek tekturowych


Warto pamiętać, że etykiety, zawieszki i przywieszki tekturowe są powszechnie stosowane nie tylko w branży transportowej, e-commerce, ale też w sklepach – do etykietowania odzieży, sprzętu AGD i RTV, biżuterii i wyrobów skórzanych. Co ciekawe, czasem służą też jako element dekoracyjny.

5 prod.
Sortuj: Trafność: największa