22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Etykiety, zawieszki i przywieszki plastikowe

Etykiety, zawieszki i przywieszki plastikowe


Etykiety ostrzegawcze to nie jedyne produkty, za których pośrednictwem da się dawać informacje na temat paczek. Ich najważniejszym zadaniem jest ostrzeganie przed tym, że zawartość przesyłki jest niezwykle cenna i krucha, wymaga specjalnego traktowania. Podobne do nich, acz nie w całości, są etykiety i zawieszki plastikowe, mające na celu identyfikację produktów. Co warto o nich wiedzieć?

Jak działają etykiety i zawieszki plastikowe?


Dobrej jakości etykiety i zawieszki plastikowe ułatwiają rozpoznanie danego produktu szczególnie w trudnych warunkach. Nadawca ma na nich zamieścić informację (najczęściej w formie pojedynczego napisu) za pomocą markera permanentnego, odnośnie do zawartości, rzadziej do sposobu traktowania.

Cechy etykiet i zawieszek plastikowych od RAJA


Jak nazwa sugeruje, etykiety i zawieszki plastikowe od RAJA zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Są bardzo wytrzymałe i dobrej jakości. Odznaczają się wzmocnioną odpornością na działanie niskich temperatur. W RAJA sprzedaje się je w paczkach po kilkaset sztuk. Etykiety i zawieszki plastikowe są odpowiednie do oznaczania i identyfikacji produktów przechowywanych na zewnątrz, w dość trudnych warunkach.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa