22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Kieszenie samoprzylepne z nadrukiem

Kieszenie samoprzylepne z nadrukiem


Na przesyłce znajdują się często różne dokumenty, np. listy przewozowe. To bardzo ważne, by dotarły one w stanie nienaruszonym wraz z całą paczką. Jak wiadomo, często jest to utrudnione – podróż bywa trudna, niesprzyjające czynniki atmosferyczne (np. deszcz, śnieg, silny wiatr) powodują, że dokumenty mogą ulec zniszczeniu. Wtedy z pomocą przychodzą kieszenie samoprzylepne z nadrukiem – idealne rozwiązanie na umieszczenie na przesyłce ważnych papierów. Warto na nie zwrócić swoją uwagę.

Czym charakteryzują się kieszenie samoprzylepne z nadrukiem?


Kieszenie samoprzylepne z nadrukiem są takim elementem, w którym można bezproblemowo i bez obawy schować faktury, rachunki, listy przewozowe. Mają specjalną, samoprzylepną klapkę, która powoduje, że kieszeń mocno przylega do powierzchni, na której została umieszczona. Istnieje poza tym możliwość weryfikacji zawartości kieszeni samoprzylepnych z nadrukiem. Kieszenie samoprzylepne z nadrukiem są odporne na działania niekorzystnych czynników pogodowych, a także uszkodzenia mechaniczne. Nie da się ich pobrudzić smarami. Sprawdzają się w transporcie w trudnych warunkach.

Kieszenie samoprzylepne z nadrukiem od RAJA – co warto wiedzieć?


Wszystkie dostępne w RAJA kieszenie samoprzylepne z nadrukiem (czy to klasyczne, czy to z nadrukiem wielokrotnego otwierania) dają gwarancję, że dokumenty dotrą bezpiecznie do adresata, razem z całą paczką. Kieszeń na dokumenty lub faktury została wykonana z folii polietylenowej oraz silikonowego papieru. To bardzo wytrzymały i sztywny produkt.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa