22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Wskaźniki wstrząsu i przechyłu

Czujniki przechyłów


Wszystkie ładunki i towary, jakie są transportowane podczas wysyłki kurierskiej, bywają nieustannie narażone na wstrząsy. Do zbadania owego niekorzystnego zjawiska wykorzystuje się tzw. wskaźniki wstrząsu i przechyłu. Czym one są? O co dokładnie chodzi?

Czym dokładnie są wskaźniki wstrząsu i przechyłu?


Mówiąc ogólnie, wskaźniki wstrząsu i przechyłu informują kuriera, sortowników i każdą inną osobę, która w jakiś sposób styka się z paczką, który towar jest narażony na wstrząsy. Dają one możliwość zidentyfikowania momentu, w którym wystąpiły niekorzystne wstrząsy i – bardzo często w konsekwencji – uszkodzenie zawartości przesyłki. Można zatem określić, że dają możliwość w prosty i szybki sposób ocenić, czy dany towar był narażony na zbyt duże odchylenia i przechylenia podczas przenoszenia, transportu furgonetką kurierską. Wskaźniki wstrząsu i przechyłu mają postać naklejki, umieszczanej na opakowaniu transportowym.

Wskaźniki wstrząsu i przechyłu od RAJA – czego można oczekiwać?


Firma RAJA nie zawodzi również w kontekście problematyki wstrząsów i zbadania potencjalnych zniszczeń paczki. Ma w swojej ofercie dobrej jakości wskaźniki wstrząsu i przechyłu Tiltwatch. Ów produkt wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami klejącymi (dzięki taśmie klejącej 3M). Doskonale przykleja się do niemal każdej powierzchni, a w szczególności kartonów i skrzyń drewnianych. Wskaźniki wstrząsu i przechyłu Tiltwatch są solidne, pokryte warstwą twardego plastiku. Nie da się podrobić ani zafałszować ich wyników. Cechują się niemal bezproblemowym użyciem.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa