22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,7/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Etykiety ostrzegawcze na paczki

Etykiety i naklejki ostrzegawcze na paczki


Każda przesyłka, w której znajduje się delikatny, kruchy przedmiot (np. wykonany ze szkła) musi zostać oznaczona adekwatnymi etykietami ostrzegawczymi na paczki. To bardzo istotne, choć na pozór niepotrzebne, produkty, które powinny się znaleźć nie tylko w każdym magazynie, ale i w każdym domu, gdzie mieszkańcy pakują pojedyncze paczki dla przyjaciół, rodziny i innych osób. Co warto o wiedzieć o etykietach ostrzegawczych na paczki?

Charakterystyka etykiet ostrzegawczych na paczki


Dobrej jakości etykiety ostrzegawcze na paczki od RAJA są wyprodukowane z białego, błyszczącego papieru, na którym został umieszczony adekwatny nadruk (np. „Ostrożnie”, „Fragile”, „Uwaga! Szkło”). Wykorzystano do nich bardzo mocny klej, którego praktycznie nie da się (chyba że zostanie użyta nadludzka siła) odkleić z kartonu. Taka naklejka będzie trwale przylegała do każdego rodzaju powierzchni. Etykiety ostrzegawcze na paczki od RAJA są zgodne z przepisami odnoszącymi się do wszystkich rodzajów transportu: kolejowego, drogowego, morskiego, lotniczego. Ponadto napisy na nich zamieszczone są znane w środowisku międzynarodowych, standaryzowane. Nawet jeśli napis jest niezrozumiały (np. w języku polskim, a nie angielskim), symbol dobitnie uświadomi zagranicznego kuriera, o co dokładnie chodzi.

Inne zalety etykiet ostrzegawczych na paczki od RAJA


Warto pamiętać, że etykiety ostrzegawcze na paczki nakleja się raczej na górną część opakowaniu, blisko listu przewozowego – dzięki temu przesyłka wymagająca szczególnego traktowania będzie szczególnie zabezpieczona podczas przechowywania, przenoszenia z sortowni, transportu. W tym momencie mówimy o tradycyjnych etykietach ostrzegawczych. Inne produkty tego typu, które znajdują się wśród asortymentu RAJA, to naklejki przeznaczone na materiały niebezpieczne oraz tzw. etykiety paletowe do ładunków zbiorczych.

Kolejna zaleta dotyczy tworzywa. Materiał, z którego zostały wykonane etykiety ostrzegawcze na paczki, jest szczególnie odporny na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, różnego rodzaju przetarcia, promieniowanie UV. Te produkty nie płowieją na słońcu, są trwałe i wytrzymałe.

10 prod.
Sortuj: Trafność: największa