22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
4
Kontynuuj zakupy

Kuwety, pudełka magazynowe

Pojemniki, pojemniki magazynowe plastikowe, pojemniki tekturowe

RAJA oferuje elementy wyposażenia magazynu, w tym wyposażenie warsztatu i stanowiska pracy (stojaki i podajniki papieru, stoły i blaty robocze oraz stanowiska do pakowania), meble magazynowe (taborety, regały i podesty), akcesoria magazynowe (wagi, miarki, noże, kłódki), wózki magazynowe (paletowe, platformowe, stołowe, dwukołowe) oraz pudełka i pojemniki magazynowe (pojemniki zwykłe, euro i kurierskie).

Pojemniki magazynowe

Bardzo ważnym elementem wyposażenia magazynu są pojemniki magazynowe. Są to pojemniki tekturowe, pudełka plastikowe, skrzynie aluminiowe, pojemniki transportowe. RAJA oferuje szeroki wybór pojemników i skrzyń magazynowych dopasowanych do wielu potrzeb. Największym zainteresowaniem cieszą się pojemniki Euro, składane pudełka plastikowe przezroczyste, transportowe skrzynie kurierskie plastikowe i aluminiowe.

Pojemniki tekturowe

Na wyposażeniu magazynu przydadzą się na pewno pojemniki tekturowe, które są bardzo praktyczne – niższa wysokość przedniego boku ułatwia chwytanie. Są także bardzo wytrzymałe, gdyż wykonane z 3-warstowej tektury, pokrytej papierem kraft. Ułatwia także identyfikację zawartości – nie ma pokrywy, ale ma pole do opisu na przednim panelu. Są dostępne w 9 wariantach.

Pudełka plastikowe

W magazynie przydatne są także pudełka plastikowe. Ich zaletą jest odporność na zgniecenia, szkodliwe działanie tłuszczów, kwasów oraz zmiany temperatury w zakresie od -20 do + 40 stopni. Są także piętrowalne. Występują w 8 wariantach.

Pojemniki z polipropylenu komórkowego

Pojemniki te charakteryzują się wytrzymałością i trwałością, gdyż są wykonane z mocnego polipropylenu o strukturze komórkowej. Są odporne na szkodliwe działanie wody, tłuszczów, środków chemicznych, a także na wstrząsy, zgniecenia, złamania oraz zmiany te

8 prod.
Sortuj: Trafność: największa