• 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
  • Zamawiasz duże ilości? Szybkie i darmowe wyceny
  • 4,9/5
    Satysfakcja lub zwrot
  • Dostawa w 24H Gratis od 700 zł netto
logo raja 801 55 3000 koszt wg taryfy operatora (8.00 -17.00)
0,00 zł Twój koszyk jest pusty
Zamówienie po kodzie produktu

Woreczki strunowe

(9 prod. )

Zamknij szczelnie i ochroń Twoje produkty za pomocą woreczka strunowego!

Opakowania strunowe, które są wykonane z wysokiej jakości polietylenu to najlepsza forma zabezpieczenia różnego rodzaju produktów. Dzięki zamknięciu strunowemu produkty są chronione przed wilgocią i kurzem. Woreczki strunowe są dopuszczone do kontaktu z żywnością, więc można ich używać do przechowywania produktów żywnościowych. RAJA oferuje szeroki wybór opakowań strunowych, w tym: woreczki strunowe o różnych grubościach (50, 60, 100 mikronów), z polem do opisu, z otworem do zawieszenia, czarne woreczki strunowe, woreczki strunowe z suwakiem, a także zestawy opakowań strunowych o różnych rozmiarach.

Woreczki strunowe 50 mikronów RAJAGRIP Eco

Występują w 33 wariantach – wybór formatów jest naprawdę szeroki. Można je stosować do segregacji wielu różnych produktów takich jak: części mechaniczne, klucze, kable czy przewody elektryczne. Dzięki zamknięciu strunowemu łatwo i szybko otwierają się i zamykają. Posiadają praktyczne otwory do zawieszenia. Są wytwarzane z odpornego na rozrywanie polietylenu. Są sprzedawane w paczkach po 1000 sztuk.

Woreczki strunowe 60 mikronów RAJAGRIP Super

Występują w 21 wariantach. Są bardzo solidne, a dodatkowy zgrzew na obu bokach wzmacnia krawędzie i zapobiega przedarciu woreczka podczas otwierania. Estetyka wykonania podnosi walory prezentowanych produktów.

Woreczki strunowe 100 mikronów RAJAGRIP Super

Występują w 10 wariantach. Są odporne na przebicia i przedarcia, gdyż są wykonane z polietylenu o grubości 100 mikronów. Solidne wykonanie
Dowiedz się więcej

Znajdź idealny worek
za 1 kliknięciem!
Brak pasujących wyszukiwań. Wypełnij obowiązkowe pola. Wartości muszą być większe od 0, proszę wpisać ponownie wymiary.
9 prod. Usuń filtry
Lista Siatka