22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Worki i torby foliowe ekologiczne

Worki i torby foliowe ekologiczne


Wydawać się może, że wszystkie torby foliowe stanowią zagrożenie dla środowiska naturalnego. To jednak nieprawda. Istnieją worki i torby z folii, które są stuprocentowo ekologiczne. Dlaczego? Otóż ulegają one procesowi rozkładu. W RAJA można znaleźć różne torebki foliowe ekologiczne oraz worki foliowe ekologiczne. Asortyment jest bogaty, dlatego każdy zainteresowany powinien znaleźć opakowanie, które odpowiada mu pod względem objętości, kształtu, przeznaczenia.

Dlaczego torebki foliowe ekologiczne są dobre dla środowiska?


Worki foliowe ekologiczne są w pełni biodegradowalne. Udowodniono, że już po kilkunastu dniach dochodzi do utraty ich wagi na poziomie nawet 32%. Potem stopniowo spadek dochodzi do 50%, aż następuje całkowity rozkład tworzywa. Wszystko zajmuje kilkadziesiąt dni (wiele zależy od warunków środowiska).

Zalety torebek foliowych ekologicznych


Torby i worki foliowe ekologiczne są wytrzymałe. Często wykorzystuje się je jako siatki na zakupy, worki na śmieci. Stanowią alternatywę dla torebek papierowych (z zasady ekologicznych i biodegradowalnych), które niszczą się podczas deszczowej pogody. W przypadku torebek foliowych ekologicznych można mieć pewność, że nie ulegną zniszczeniu pod wpływem wilgoci.

Torebki foliowe ekologiczne w RAJA


Asortyment w RAJA jest bardzo rozbudowany. Można tu odnaleźć woreczki foliowe, strunowe, bąbelkowe, z samoprzylepnym zamknięciem – wszystkie z recyklingu. Udostępniane są w paczkach po kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk. Służą raczej do przechowywania lub transportu mniejszych przedmiotów.

11 prod.
Sortuj: Trafność: największa