22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,9/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Opakowania antystatyczne

Opakowania antystatyczne


Opakowania antystatyczne, antykorozyjne i antyelektrostatyczne to idealny sposób na szczelne zapakowanie i zabezpieczenie produktów. Mają one postać woreczków strunowych, antyelektrostatycznych, z folii bąbelkowej. W RAJA można spotkać szeroki asortyment wytrzymałych, trwałych, skutecznych opakowań antystatycznych, które doskonale zabezpieczą przesyłane towary przed rdzą, uszkodzeniami, oddziaływaniem elektrostatycznym.

Opakowania antystatyczne – woreczki z folii bąbelkowej


Woreczki bąbelkowe antystatyczne z paskiem samoprzylepnym zapobiegają wyładowaniom antystatycznym na towarach. W trakcie przenoszenia uniemożliwiają utworzenie się niebezpiecznych, niszczących ładunków elektrostatycznych. Takie opakowania antystatyczne wykonane zostały z wykorzystaniem technologii zatrzymywania powietrza, gwarantującej właściwości przeciwwstrząsowe. Woreczki bąbelkowe sprawdzą się idealnie w pakowaniu i zabezpieczaniu materiałów elektronicznych.

Woreczki bąbelkowe mają powłokę antystatyczną. Gwarantuje ona sześć miesięcy trwałości i odporności antystatycznej. Bąble, jakie znajdują się na tych opakowaniach antystatycznych, mają średnice 10 mm, wysokość 4 mm. Wykonane zostały z polietylenu o grubości 60 mikronów. Wnętrze każdego bąbelka wygląda podobnie – jest gładko wykończone, co pozwala na łatwe wsuwanie, wysuwanie przedmiotów.

Opakowania antystatyczne – woreczki strunowe


Woreczki strunowe stanowią idealny przykład opakowań antystatycznych, które skutecznie zabezpieczają produkty przed oddziaływaniem elektrostatycznym. To wydajne akcesoria wielokrotnego użytku (dzięki strunowemu zamknięciu), co czyni je bardzo ekonomicznymi i opłacalnymi w zakupie. Takie opakowania antystatyczne doskonale chronią wszelkie produkty przed wilgocią i kurzem.

Opakowania antystatyczne – klasyczne woreczki antystatyczne


Typowe woreczki antystatyczne o grubości 80 mikronów idealnie ochronią produkty (w szczególności elektroniczne) przed elektrycznością statyczną. Poleca się je do zabezpieczania kart pamięci czy komponentów elektronicznych.

Co jeszcze znajdziesz w ofercie RAJA? Nie tylko opakowania antystatyczne


W ofercie RAJA znajduje się pełna gama wytrzymałych i skutecznych opakowań antystatycznych. Znajdziesz tu opakowania antykorozyjne, antyelektrostatyczne, z samoprzylepnym zamknięciem. Folie i rękawy foliowe również mają właściwości antystatyczne i antykorozyjne. RAJA dysponuje pudełkami i woreczkami antyelektrostatycznymi, które służą do bezpiecznej wysyłki wrażliwych produktów. Z pewnością znajdziesz coś, co przyda Ci się w pakowaniu i zabezpieczaniu przesyłek (szczególnie elektronicznych).

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa