(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
1
Kontynuuj zakupy

Woreczki antystatyczne

Woreczki antystatyczne


Woreczki antystatyczne stanowią skuteczną ochronę dla najbardziej wymagających, delikatnych produktów, które są narażone, np. podczas transportu, na uszkodzenia spowodowane wilgocią, kurzem, pleśnią. Woreczki antystatyczne najczęściej paruje się z drobną elektroniką. W RAJA reprezentantami woreczków antystatycznych są woreczki strunowe oraz bąbelkowe.

Woreczki bąbelkowe jako przedstawiciel woreczków antystatycznych


Tradycyjne woreczki z bąbelkami powietrza skutecznie chronią przewożony przedmiot przed uderzeniami i obiciami. Zamykane są na pasek samoprzylepny, który gwarantuje trwałość przesyłki – nie musisz się martwić, że zawartość przypadkowo wypadnie, wysunie się.

Bąbelkowe woreczki antystatyczne powstały z wykorzystaniem technologii zatrzymywania powietrza, która zapewnia długotrwałe właściwości przeciwwstrząsowe. To nowatorski sposób na utrzymanie bąbli w jednej pozycji (nie opadają) i ograniczenie ilości powietrza uciekającego. Bąble mają średnicę 10 mm, wysokość 4 mm. Wykonane zostały z polietylenu o grubości 60 mikronów. Ich wnętrze jest gładko wykończone, dzięki czemu wsunięcie i wysunięcie zawartości – po otwarciu szczelnego zamknięcia – zajmie dosłownie chwilę. Znajduje się na nich powłoka antystatyczna, która działa przez około 6 miesięcy.

Bąbelkowe woreczki antystatyczne spełniają jeszcze jedną funkcję – zapobiegają wyładowaniom antystatycznym na przedmiotach, a także uniemożliwiają (w trakcie transportu) tworzenie się ładunków elektrostatycznych.

Czym charakteryzują się strunowe woreczki antystatyczne?


Tradycyjne woreczki strunowe z gładkiej folii zabezpieczają produkty przed oddziaływaniem elektrostatycznym. Mają szczelne, strunowe zamknięcie – istnieje znikome prawdopodobieństwo, że zawartość wypadnie lub wysunie się. Takie wydajne woreczki antystatyczne doskonale chronią produkty przed kurzem i wilgocią. Są wielokrotnego użycia, co czyni je ekonomicznymi i opłacalnymi w zakupie. Woreczki strunowe są dostępne w różnych rozmiarach.

2 art.
Sortuj: Trafność: największa