(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Woreczki antyelektrostatyczne

Woreczki antyelektrostatyczne


Wysyłka układów scalonych oraz elektroniki użytkowej wymaga przede wszystkim właściwego zabezpieczenia towaru, aby ten nie uległ uszkodzeniu zarówno podczas przechowywania, jak i transportu. Woreczki antyelektrostatyczne doskonale zabezpieczają wrażliwe układy elektroniczne przed uszkodzeniami wynikającymi z przepięć elektrycznych czy nawet oddziaływaniu wilgoci. Prowadząc sprzedaż takich artykułów online wysyłkowo, warto zaopatrzyć swoją firmę w woreczki antyelektrostatyczne, które stanowią obecnie podstawę do poprawnego zabezpieczenia elektroniki przed nieprzewidzianym uszkodzeniem.

Woreczki antyelektrostatyczne – czy są niezbędne do wysyłki elektroniki?


Jeśli chodzi o woreczki antyelektrostatyczne, warto zaznaczyć, że takie opakowania są wręcz standardem do wysyłki elektroniki użytkowej oraz podzespołów w postaci układów scalonych. W workach zabezpieczających przed wyładowaniami elektrostatycznymi można wysyłać takie produkty, jak:
  • pamięć RAM,
  • płyty główne do telefonów i komputerów,
  • kondensatory,
  • dyski twarde.

Zarówno podczas transportu, jak i przechowywania układów scalonych oraz elektroniki warto zadbać o to, aby poprawnie zabezpieczyć towary na wypadek występowania wyładowań elektrostatycznych. Wkładając elektronikę do woreczków antyelektrostatycznych, można ograniczyć wyładowania wynikające z tarcia lub stykania się poszczególnych elementów elektronicznych.

Jak pakować towar w woreczki antyelektrostatyczne?


Pakowanie towarów do woreczków antyelektrostatycznych jest dość proste. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni rozmiar opakowań, których w sklepie RAJA jest aż 5 wariantów. Woreczki o grubości 80 mikronów nie tylko zapobiegają wyładowaniom elektrostatycznym, lecz także chronią elektronikę przed oddziaływaniem wilgoci. Na etapie pakowania warto umieścić elektronikę we wnętrzu woreczka możliwie bez zbędnego tarcia oraz z użyciem rękawiczek ochronnych. Po umieszczeniu, np. układu scalonego w woreczku antyelektrostatycznym, wystarczy zgrzać koniec opakowania. Tak zamknięta elektronika będzie w pełni zabezpieczona i umożliwi wysyłkę towaru z zachowaniem maksimum bezpieczeństwa.

1 art.
Sortuj: Trafność: największa