22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Pochłaniacz wilgoci w saszetkach

Pochłaniacz wilgoci w saszetkach


Pochłaniacz wilgoci w saszetkach sprawdza się idealnie podczas pakowania i przechowywania przedmiotów, które nie powinny mieć do czynienia z wilgocią, bo może to wpłynąć na ich funkcjonowanie lub trwałość.

Pochłaniacz wilgoci w saszetkach należy umieścić w pudełku lub foli, a te – dzięki swoim możliwościom absorbującym – sprawią, że w środku będzie zachowana niska wilgotność. Saszetki zawierają silikażel, który skutecznie wchłania nadmiar wilgoci.

Zalety pochłaniaczy wilgoci w saszetkach


Ważną zaletą pochłaniaczy wilgoci w saszetkach jest fakt, że dostępne są w różnych rozmiarach i można je dostosować do wielkości opakowania. Wykonane są z niepalnych i nietoksycznych materiałów, więc nawet długo przechowywane nie wpływają na zdrowie lub bezpieczeństwo użytkowników. Co więcej, pochłaniacze wilgoci są odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Niezależnie od tego, jak długą podróż odbędą paczki do Twoich klientów, możesz mieć pewność, że dotrą w nienaruszonym stanie – nawet gdy zwilży je deszcz lub śnieg podczas transportu.

Pochłaniacz wilgoci w saszetkach to także świetny produkt dla osób, które przechowują dokumenty lub inne ważne przedmioty w garażu czy piwnicy. Wilgoć i zmienna temperatura mogą uszkodzić te przedmioty, ale pochłaniacze wilgoci w saszetkach skutecznie je zabezpieczą.

Co więcej, na stronie RAJA znajdziesz saszetki w różnych rozmiarach i cenach. Dostosuj zamówienie do swoich potrzeb i wybierz odpowiednią liczbę paczek – im więcej, tym większą zniżkę dostaniesz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

3 prod.
Sortuj: Trafność: największa