(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Worki foliowe na ubrania

Worki foliowe na ubrania


Transport ubrań – np. z hali produkcyjnej do sklepu odzieżowego – wymaga podjęcia odpowiednich kroków. Ubrania muszą być nienaruszone, niezanieczyszczone, nieskazitelnie czyste. Ratunkiem są worki foliowe na ubrania, które chronią wnętrze przed zabrudzeniami, opadami atmosferycznymi, promieniowaniem UV. Mają one nieprzepuszczalną powłokę. W RAJA można odnaleźć pojemne worki foliowe na ubrania, wykonane z trwałego PE.

Czym charakteryzują się dobre worki foliowe na ubrania?


Ekonomiczne worki foliowe na ubrania chronią odzież przed kurzem, wilgocią i zabrudzeniami. Polietylenowa folia, z której zostały wykonane, nie jest cienka – ma aż 20 mikronów. Worki foliowe na ubrania w RAJA mają wzmocnioną ochronę, dzięki obecności rolki z perforacją. Są praktyczne, ponieważ mają otwór, przez który można wprowadzić wieszak. Sprzedawane są w pojemnych paczkach po 500 sztuk. Wyróżniają się doskonałą jakością. Są dostępne niemal od ręki – najczęściej na następny dzień roboczy po zamówieniu.

Zastosowanie worków foliowych na ubrania


Worki foliowe na ubrania to idealne rozwiązanie nie tylko dla hurtowni, które zamawiają ubrania z fabryki. Sprawdzą się również w codziennym użytku, np. podczas przeprowadzki. Można w nich przechowywać wizytowe stroje, koszule, sukienki, garnitury. Ochronią elegancką odzież przed kurzem, pyłem i wilgocią. Dopasowanie wielkości worka do konkretnego ubrania nie jest trudne. Każda partia ma określone parametry techniczne – wystarczy tylko zapoznać się z oznakowaniami.

1 art.
Sortuj: Trafność: największa