22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Zszywki do kartonów

Zszywki do kartonów


Łączenie ze sobą różnorodnych materiałów (nie tylko papieru, ale i tektury, tekstyliów, skóry) z drewnem jest możliwe dzięki zszywaczom i zszywkom przemysłowym. To dotyczy jednak przemysłu drzewnego, budowlanego. W przypadku branży opakowaniowej czy transportowej wykorzystuje się tradycyjne zszywki do kartonów, niemal do złudzenia przypominające te biurowe. Co warto wiedzieć o nich?

Czym są zszywki do kartonów? Charakterystyka


Zszywki do kartonów to małe, metalowe elementy, służące do łączenia różnych materiałów, np. papiery, skóry, drewna, sztucznych tworzyw. Zazwyczaj wykonuje się je z drutu stalowego. Mają charakterystyczny kształt litery „U”. Dzięki odpowiednim zszywaczom można je wprowadzać do danego materiału, a następnie łączyć z drugą warstwą tego samego lub innego tworzywa. Zszywacze i zszywki do kartonów działają na podobnej zasadzie co mniejsze, biurowe odpowiedniki. W RAJA można odnaleźć dobrej jakości zszywki – odporne na działanie warunków atmosferycznych, trwałe. Stanowią one dobre zabezpieczenie przed rozerwaniem kartonu (nie tylko celowym, ale i przypadkowym).

Cechy dobrych zszywaczy do kartonów


W RAJA odnajdziesz nie tylko zszywki do kartonów, ale i adekwatne zszywacze. Wykonane są z lekkich materiałów oraz części mechanicznych, zapewniających wydajną i komfortową pracę w magazynie, sortowni, hali załadunkowej, domowych warunkach. Ich ważną cechą jest możliwość regulacji siły wbicia zszywek do kartonów. Zszywacze do papieru i tektury stanowią gwarancję bezobsługowej, długiej pracy.

1 prod.
Sortuj: Trafność: największa