22 112 11 00
(pon - pt: 8:00 - 17:00)
Zamawiasz duże ilości?
Szybkie i darmowe wyceny
4,8/5
Satysfakcja lub zwrot
0
Kontynuuj zakupy

Zestawy do bandowania

Zestawy do bandowania


Pakowanie w domowym zaciszu wygląda nieco inaczej niż w przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych warunkach. W halach załadunkowych zwraca się uwagę na szybkość i sprawność tej czynności. Do zapakowania nie jest pojedyncza paczka, lecz setki, a nawet tysiące przesyłek o różnej ciężkości. W magazynach i firmach e-commerce często wykorzystuje się specjalistyczne zestawy bandowania, mające na celu ułatwienie pakowania.

Z czego składają się zestawy do bandowania?


Podstawowe wyposażenie pojedynczego zestawu do bandowania, jaki znajduje się w asortymencie RAJA, to: lekki i praktyczny wózek do taśmy, solidny naprężacz aluminiowy lub paskowacz, a także komplet zapinek drucianych. Producenci dołączają także mocną taśmę spinającą do palet. Tak skomponowany zestaw gwarantuje bezpieczną i sprawną pracę podczas oklejania przesyłek, ładunków o dużej ciężkości i gabarytach.

Co można powiedzieć o poszczególnych elementach, wchodzących w skład zestawów do bandowania? Zapinki metalowe pomagają łączyć ze sobą fragmenty mocnej taśmy spinającej (np. poliestrowej, polipropylenowej). W niektórych zestawach znajdują się także odwijacze oraz narożniki ochronne.

Dlaczego warto zainwestować w zestawy do bandowania?


Zestawy do bandowania składają się z elementów, które pomagają opasywać różne przedmioty taśmami spinającymi. Usprawniają pracę magazynierów, sortowników. Zainwestowanie w profesjonalny zestaw do bandowania bardzo się opłaca. Dzięki nim można oszczędzić czas i energię, które byłyby poświęcone na przygotowanie dużej liczby towarów, ciężkich ładunków.

2 prod.
Sortuj: Trafność: największa